Zaręczyny i ślub to dla wielu osób absolutnie wyjątkowe wydarzenia. Zgodnie z tradycją parom towarzyszy wtedy biżuteria – w formie pierścionków zaręczynowych, a następnie obrączek. Choć każdy i każda z nas oczekuje czegoś innego (do czego, chcemy to podkreślić, ma całkowite prawo), pokusimy się o stwierdzenie, że w obu tych przypadkach biżuteria powinna być wykonana z najwyższej jakości materiałów, by służyć zakochanym przez długie lata. Idealnie byłoby, gdyby jednocześnie wyróżniała się designem, a także by była dopasowana do charakterów głównych zainteresowanych całą sprawą i, po prostu, do tego co lubią. Elementy, które spełniają wszystkie te kryteria, można znaleźć w nowej kolekcji ZoZo Luxury

Biżuteria ślubna ZoZo Luxury, czyli luksusowe propozycje dla najbardziej wymagających panien i panów młodych

Nowa odsłona ZoZo Luxury to m.in. obrączki ślubne z charakterem. Inspiracją do ich stworzenia okazały się bowiem żywioły: ogień, ziemia, powietrze, woda i eter. Odzwierciedlono je za pomocą najpiękniejszych kamieni szlachetnych. A konkretnie: rubinu, szmaragdu, akwamarynu, szafiru oraz diamentu. Co ważne, są one certyfikowane i pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł. Nie sposób przejść obok tych elementów obojętnie. To idealna propozycja dla par, które szukają czegoś unikatowego i żyją według własnych zasad. 

Spokojnie: fanki oraz fani klasyki również znajdą coś dla siebie wśród najświeższych propozycji polskiej marki luksusowej. Chcąc jednak podkreślić wyjątkowy charakter biżuterii ślubnej, poszczególne formy zostały sprofilowane, a do tego wykończone na różne sposoby. W ofercie brandu dostępne są m.in. obrączki ozdobione witką jemioły, co symbolizuje m.in. siłę, nieśmiertelność, pokój i miłość. Kolejne – niezwykle oryginalne, a zarazem symboliczne propozycje to obrączki w kształcie warkoczy, które są tworzone przez współpracujących z ZoZo Luxury rzemieślników i (nie bez powodu) są nazywane małymi dziełami sztuki. 

Wzór warkocza w obrączkach ślubnych, niesie ze sobą wiele znaczeń, od jedności po tradycję, piękno i indywidualizm. Przypominają o sile i trwałości związku małżeńskiego, który jest budowany na miłości, szacunku i zaufaniu – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym. 

Prawdopodobnie wiele par zainteresuje to, że biżuterię ślubną od ZoZo Luxury można personalizować, a co za tym idzie: jeszcze bardziej dopasować do siebie, jak również do ukochanej osoby. Wykonamy dowolny grawer: kaligrafia, literki proste, pochyłe lub gotyckie. Możemy również ozdobić obrączki dowolną grafiką wektorową, a także pomóc ją zaprojektować – dowiadujemy się z informacji prasowej. 

Zachwycająca kampania ZoZo Luxury. Aż chce się powiedzieć „tak”

Nowej kolekcji ZoZo Luxury towarzyszy przepiękna kampania, w której wyeksponowano biżuterię dedykowaną przyszłym pannom i panom młodym. Jest prosta (w dobrym tego słowa znaczeniu), minimalistyczna, a zarazem bardzo nowoczesna. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony).