Hailey Bieber to jedna z najpopularniejszych obecnie it girls, którą na Instagramie śledzi ponad 34 miliony osób. I pewnie tyle samo, a może jeszcze więcej osób podziwia jej stylizacje, które – co tu dużo mówić – chce się kopiować od stóp do głów. Żona Justina Biebera idealnie wyłapuje najgorętsze trendy, ale nietrudno zauważyć, że ma również słabość do klasyków, które nigdy nie wychodzą z mody. Dlatego wcale nie dziwi nas fakt, że zdecydowała się na współpracę z marką Superga, która te dwie rzeczy – czyli wpisywanie się w aktualne tendencje, ale w starym dobrym stylu – łączy perfekcyjnie.

Hailey Bieber została ambasadorką marki Superga


Superga powstała w 1911 roku, a jej flagowym modelem sprzedawanym od 1925 roku są trampki Cotu na grubej gumowej podeszwie. Najsłynniejszy model to 2750, który dostępny jest niemal w każdym kolorze – od klasycznej czerni po złoto, a także w wersjach we wzory. Na przestrzeni lat marka mocno urozmaiciła swoje charakterystyczne trampki i zaczęła eksperymentować z podeszwą – pogrubiać ją, dodawać napisy. Powstały też modele w stylu espadryli.
 


Ostatnią nowością, który mocno promuje nowa ambasadorka, czyli Hailey Bieber, są z kolei trapery – modele Alpina ze zmodyfikowaną nieco podeszwą. Dostępne zarówno z wysoką, jak i niską cholewką są idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Idealnie prezentują się zarówno do jeansów, szortów jak i bardziej eleganckich spodni – także tych garniturowych. Będą świetnie wyglądać do zwiewnej sukienki maxi czy krótkiej jeansowej spódnicy. A przede wszystkim zagwarantują wam wygodę, którą odczujecie zarówno podczas miejskich spacerów, jak i w ramach słodkiego lenistwa na wsi.