Maseczka oczyszczająca pory Clear Improvement marki Origins – ulubiona maseczka do twarzy Khloé Kardashian 

„Nie tylko świetnie się rozprowadza, wysysając wszelkie zanieczyszczenia z moich porów, ale i nie wysycha jak większość masek węglowych” – powiedziała Khloé Kardashian o maseczce oczyszczającej pory Clear Improvement marki Origins. Maseczki węglowej, od której jest absolutnie uzależniona, a jak podkreśla, miała okazję przetestować ich naprawdę wiele.

Cera trądzikowa – jak leczyć, jak pielęgnować i jak ją rozpoznać. Pytamy o rady dermatologa >>>

Khloé Kardashian nie jest jedyną fanką maseczki oczyszczającej Origins. Pod zdjęciem maseczki w sklepie internetowym Sephory, gdzie jest dostępna, znaleźć można ponad 70 tysięcy pochlebnych komentarzy. Na czym polega fenomen produktu? Już wyjaśniamy. Po pierwsze, maseczka oczyszczająca pory marki Origins bazuje na naturalnych składnikach. Głównym z nich jest węgiel drzewny z bambusa, który na zanieczyszczenia blokujące pory działa jak magnes, perfekcyjnie oczyszczając skórę. 

„Kiedy brud i nadmiar sebum zgromadzone w porach, zetkną się z cząsteczkami węgla, przyklejają się do nich, łatwo je więc później usunąć, spłukując wodą” – tłumaczy kosmetolog gwiazd Ni'Kita Wilson. „Maseczki węglowe są więc doskonałym sposobem na dokładne oczyszczenie porów” – podkreśla, dodając, że im dłużej pozostają na skórze, tym lepiej. Oczyszczające działanie maseczki Clear Improvement od Origins wzmocnione jest dodatkowo dzięki zawartości białej glinki chińskiej, która absorbuje toksyny wydzielane przez środowisko. A także lecytyny, która rozpuszcza zanieczyszczenia. Skóra pozostaje więc absolutnie czysta i świeża! Jak często należy nakładać maseczkę, by uzyskać efekt oczyszczonej i promiennej cery? Zgodnie z zaleceniami producenta – 2-3 razy w tygodniu, ale Khloé Kardashian ma własne zwyczaje. „Nakładam ją za każdym razem, kiedy czuję, że moja skóra traci swoją gładkość, a także po kilku dniach noszenia mocnego makijażu” – zdradza gwiazda. Ulubiona maseczka Khloé Kardashian oczyszczająca pory dostępna jest także w formacie podróżnym. W końcu jest niezastąpiona!

Ten żel do mycia twarzy ma praktycznie same pozytywne oceny! W dodatku jest polskiej marki >>>