Taco Hemingway po kilkuletniej przerwie powrócił z nowym albumem „1-800-OŚWIECENIE”. Jego pierwszą zapowiedzią był singiel „Gelato”, do którego teledysk wyreżyserowała ukochana rapera, Iga Lis. Teraz, przy okazji premiery płyty, Iga otrzymała od chłopaka specjalne podziękowania. To najsłodsze, co dziś zobaczycie i przeczytacie.

Taco Hemingway podzielił się nowym zdjęciem z Igą Lis: „Idze dziękuję dodatkowo”

W nocy z 16 na 17 sierpnia do sieci trafiły „Gelato” i „Makarena Freestyle”, czyli dwa nowe single Taco Hemingwaya. Kilka dni temu dowiedzieliśmy natomiast, że muzyk wyruszy w trasę koncertową i w 2024 roku odwiedzi kilka największych polskich miast, m.in. Warszawę, Kraków i Gdańsk.  

Dziś, po ponad miesiącu oczekiwania, wreszcie otrzymaliśmy od rapera całą płytę „1-800-OŚWIECENIE”.

W poście udostępnionym przez Taco z okazji premiery krążka znalazły się kadry z okresu jego tworzenia i urocza fotka artysty z ukochaną, Igą Lis. Zdjęcie powstało w pociągu, w którym para przy współpracy wielu znajomych z branży kręciła wyreżyserowany przez Igę teledysk do „Gelato”.

Sam kadr jest naprawdę piękny, a jego dopełnieniem są słowa muzyka na temat wsparcia ukochanej podczas całego procesu tworzenia nowego albumu:

W pierwszej kolejności dziękuję wszystkim moim czterem przyjaciołom producentom, z którymi zbudowaliśmy ten album spędzając 254 godziny w studio – zaczął Taco. – Dziękuję Idze, Dziekonowi, Nikodemowi, Yanowi i całej produkcji za stworzenie nam przepięknej warstwy wizualnej. Idze dziękuję dodatkowo za codziennie wsparcie, za nieustanną wiarę we mnie i olbrzymią cierpliwość w momentach, gdy praca nad płytą całkowicie mnie pochłonęła – napisał.

Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za ich wsparcie, słuchanie prevek, udzielanie cennych rad, ale przede wszystkim za to, że zawsze mogłem, mogę i będę mógł na nich liczyć. Finalnie dziękuję wam, drodzy fani, za to, że tak długo czekaliście. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem. 1-800-OŚWIECENIE. Jesteś… na antenie!  – zakończył post.

instagram.com/tacohemingway/

Zobacz także:

No Słodziak totalny. We love you, Taco!