Już w sobotę 28 września na stadionie PGE Narodowy odbędzie się jedno z najgorętszych muzycznych wydarzeń tego roku. Na jeden scenie wstąpią wspólnie Taco Hemingway i Dawid Podsiadło. Bilety na to wydarzenie rozeszły się z prędkością światła, ale ostatnio artyści wspólnie ze Spotify zorganizowali konkurs, w którym można było wygrać specjalne wejściówki, bo umożliwiające również spotkanie z Dawidem i Filipem Szcześniakiem. Niestety, w związku koncertem dwóch najpopularniejszych obecnie muzyków w naszym kraju, w sieci bardzo łatwo natknąć się również na oszustów, którzy próbują sprzedawać fałszywe bilety na to wydarzenie, więc nawet w akcie desperacji należy być bardzo ostrożnym.

Zobacz także: Dawid Podsiadło zagrał pierwszy koncert w Warszawie w ramach Małomiasteczkowej Trasy. Oto jego najlepsze momenty!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wypuścili wspólny merch. Jest tylko jedno „ale”

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway przygotowali również inną niespodziankę dla swoich największych fanów, którzy w sobotę pojawią się na ich warszawskim koncercie. To specjalny merch, czyli limitowana kolekcja ubrań. A dokładniej? Bluzy z kapturem, t-shirty, czapki z daszkim i typy beanie oraz skarpety. Ceny? Za najdroższą rzecz, czyli bluzę należy zapłacić 199 zł, a skarpetki kupimy już za 29 zł. Produkty można zamówić wyłącznie online za pośrednictwem eBilet, a następnie odebrać w sobotę na PGE Narodowym. Co oznacza, że produkty skierowane są tylko do tych, którzy wybierają się na koncert (numer zamówienia biletu do kod dostępowy do zakupu). Szkoda!

Zobacz także: Taco Hemingway pobił kolejny rekord. Jego płyta „Pocztówka z WWA, lato ’19” najczęściej odtwarzanym albumem na Spotify