W zeszłym roku Taco Hemingway w końcu ruszył w trasę koncertową, która, choć planowana początkowo na 2020 roku, finalnie odbyła się dopiero niedawno. Dwukrotnie przekładana, końcowo promowała nie tylko album „Pocztówka z WWA Lato '19”, ale i dwa kolejne projekty muzyczne Filipa Szcześniaka – bliźniacze krążki „Jarmark” i „Europa”. Wygląda na to, że raper nie marnował czasu po skończeniu tournée i natychmiast ruszył do studia, by pracować nad nowym materiałem. Już 22 września premierę ma bowiem nowy album 33-latka – „1-800-OŚWIECENIE”

Jak się okazuje, dzień wcześniej ruszy sprzedaż biletów na występy w ramach trasy „1-800-TOUR”, promującej album. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce odwiedzi w 2024 roku kilka największych miast, w tym Warszawę, Kraków i Gdańsk. Sprawdźcie poniżej szczegóły trasy koncertowej Taco Hemingwaya, dokładne terminy i miejsca, które odwiedzi.

Taco Hemingway zapowiedział trasę koncertową „1-800-TOUR”

Taco Hemingway w ostatnich latach błyskawicznie wyprzedał wszystkie swoje koncerty, więc nie mamy wątpliwości, że i tym razem bilety rozejdą się w okamgnieniu. W ramach „1-800-TOUR” raper odwiedzi 6 miast. Artysta zagra najpierw w Katowicach 17.05, następnie w Poznaniu 19.05, w Gdańsku 24.05, we Wrocławiu 07.06, w Krakowie 15.06, a tournée zakończy na Letniej Scenie Progresji w Warszawie 22.06. Bilety trafią do sprzedaży już 21 września. Członkowie i członkinie klubu Empik Premium będą mogli/ły kupić wejściówki dzień wcześniej, 20 września. Z kim zobaczymy się pod sceną, śpiewając „Gelato”?