Tadeusz Müller i Małgorzata Downar są już oficjalnie małżeństwem. Para restauratorów sformalizowała swój związek w miniony weekend, czyli niemal dokładnie po roku od swoich romantycznych zaręczyn na Majorce. Ceremonia zaślubin syna Magdy Gessler i jego wybranki odbyła się w sobotę w Mikołajkach, gdzie na przybyłych gości czekała moc atrakcji.

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar wzięli ślub

Młoda para wypowiedziała słowa małżeńskiej przysięgi podczas rejsu na statku Chopin. Z obszernych relacji w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że największy żaglowiec na Mazurach został przez uczestników imprezy okrzyknięty mianem „statku miłości”. Na miejscu nie zabrakło oczywiście znanych członków najbliższej rodziny pana młodego, z gwiazdą programów „Kuchenne rewolucje” i „MasterChef” na czele.

Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia. Małgorzato, witaj w rodzinie. Masz nową Mamę, a ja cudowną nową Córkę. Uwielbiam Was, szczęścia i poznawania siebie każdego dnia! Kochajcie się! Niech żyje miłość! - napisała Magda Gessler na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Tadeusz Müller nie omieszkał zresztą wspomnieć o swojej sławnej mamie podczas uroczystości.

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jesteś niesamowitą osobą, która zaraża mnie tą energią, daje mi to wszystko. Dzięki niej robię to, co robię i uśmiecham się dzisiaj tutaj do was. Jesteś wyjątkową mamą - oznajmił w trakcie wzruszającej przemowy.

Mazurskie wesele Tadeusza Müllera i jego świeżo upieczonej żony

Po rejsie, podczas którego Tadeusza Müller i Małgorzata Downar wstąpili w związek małżeński, impreza przeniosła się na ląd. Suto zastawiana uczta miała miejsce na świeżym powietrzu i trwała do białego rana. Na weselu bawili się m.in. Lara GesslerPiotr Szeląg, którzy na bieżąco dzielili się zdjęciami i filmikami z hucznego wesela ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Zobacz, jak wyglądał mazurski ślub Tadeusza Müllera i jego ukochanej już teraz w naszej galerii.