Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które obchodzimy w ten weekend, Magda Gessler pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”. Wraz z Tomaszem Stockingerem i Magdaleną Zawadzką opowiedziała o swoich wnukach. Przyznała, że zawsze marzyła o byciu babcią. Co więcej, poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Tadeusz Müller i Małgorzata Downar spodziewają się bowiem pierwszego dziecka.

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar zostaną rodzicami

Goszcząc w programie „Dzień dobry TVN”, Magda Gessler ogłosiła, że wkrótce zostanie babcią po raz trzeci. Tadeusz Müller i Małgorzata Downar, którzy spodziewają się pierwszego dziecka, bardzo dbają o swoją prywatność, a co za tym idzie: rzadko opowiadają o sprawach osobistych w mediach. W związku z tym szczegóły nie są znane. Nie wiadomo, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Poza tym głowni zainteresowani całą sprawą nie ujawniają, czy spodziewają się narodzin chłopca czy dziewczynki. 

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt - powiedziała Magda Gessler w programie „Dzień dobry TVN”. 

Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci 

Przypomnijmy, że Magda Gessler została babcią w 2020 roku, gdy jej córka - Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie córeczkę. Wybrali dla niej (piękne, a zarazem oryginalne) imię Nena. W ubiegłym roku para poinformowała o narodzinach drugiego dziecka. Tym razem restauratorka urodziła chłopca, dla którego wraz z mężem wybrała imię Bernard.