Katarzyna Sawczuk to nazwisko, którego z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom polskich seriali obyczajowych. Gwiazda filmu „Dziewczyny z Dubaju” zadebiutowała jako aktorka w 2012 roku, gdy dołączyła na stałe do obsady polsatowskiego „Hotelu 52”. Grała tam zresztą u boku swojego pierwszego chłopaka, którym był nie kto inny jak Maciej Musiał. Swój pierwszy raz na małym ekranie zaliczyła jednak o wiele wcześniej, bo w wieku zaledwie sześciu lat, biorąc udział w programie „Od przedszkola do Opola”. Marząca od najmłodszych lat o karierze wokalistki Kasia Sawczuk pojawiła się w show dwukrotnie. Za drugim razem, już jako ośmiolatka, wystąpiła w odcinku z udziałem Edyty Górniak.

Kasia Sawczuk w „Mam talent!” i „The Voice of Poland”

Cztery lata po ponownym występie w programie Telewizji Polskiej poszła na casting do jednej z pierwszych edycji programu „Mam talent!”. Jej wykonanie piosenki „Tańczące Eurydyki” z repertuaru Anny German zrobiło ogromne wrażenie na jurorach i widzach. O dziwo, utalentowana dwunastolatka ostatecznie nie dostała się do etapu odcinków na żywo, co było szeroko komentowane w mediach.

Niezrażona porażką w talent show TVN Kasia Sawczuk postanowiła dalej doskonalić swój wokal, odczekała pięć lat i zgłosiła się do czwartego sezonu „The Voice of Poland”. Z pomocą swojej trenerki, którą była sama Justyna Steczkowska, dotarła do wielkiego finału programu, w którym otarła się o wygraną. Przegrała zaledwie jednym procentem głosów z Juanem Carlosem Cano i zajęła drugie miejsce.

„Dziewczyny z Dubaju” i inne role Katarzyny Sawczuk

Katarzyna Sawczuk kojarzona jest przez wiele osób głównie z ról w produkcjach telewizyjnych, takich jak „Czas honoru. Powstanie”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”, „Belfer”, „W rytmie serca” czy „Zakochani po uszy”. Na swoim koncie ma jednak także sporo ciekawych ról filmowych. Można ją było oglądać m.in. w „Córkach dancingu”, „Mieście 44” i „Jak zostać gwiazdą”.

Ostatnio Kasia Sawczuk wcieliła się w postać Marleny w kontrowersyjnym połączeniu dramatu, erotyka i sensacji, czyli „Dziewczynach z Dubaju”.

Metamorfoza Kasi Sawczuk

Katarzyna Sawczuk nie zawsze była blondynką i nie zawsze ubierała się i malowała tak, jak teraz. Zobaczcie, jak aktorka i piosenkarka zmieniała się na przestrzeni lat już teraz w naszej obszernej galerii zdjęć.

Spektakularna metamorfoza?

Zobacz także: