Lubisz oglądać programy randkowe? Mamy dla ciebie coś wyjątkowego - tego jeszcze nie było! Zjawiskowe stroje, niecodzienny klimat i brak rozpraszających, współczesnych bodźców - witamy w XIX wieku. Fani „Bridgertonów” będą zachwyceni! Uczestnicy programu randkowego „Pałacowe Love" zawalczą o ziemię, na której będą mogli zacząć budować wspólną przyszłość i fundamenty swojego nowego domu. Od lutego w każdy wtorek i środę o godz. 22:00 na antenie TTV możemy śledzić losy młodych par i kibicować swoim ulubieńcom (program dostępny również w serwisie Player.pl). Seria liczy 10 odcinków i brzmi naprawdę obiecująco - odliczamy dni do daty pierwszego odcinka!

„Pałacove Love” - nowy program randkowy

Jeśli z sentymentem wspominasz odległe czasy bez aplikacji randkowych, ten program jest dla ciebie. Współcześnie bardzo często nawiązujemy relacje równie szybko, co z nich rezygnujemy. „Pałacowe Love" to odwrotność tego trendu i powrót do przeszłości, o której z sentymentem myśli czasem niemalże każdy z nas. Uczestnikom programu towarzyszyć będą wyjątkowi mentorzy. Jak czytamy, są to:

przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł"

Wśród nich znajdziemy: doktor Agnieszkę Bąbel, specjalistkę ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Macieja Lizniewicza, Pana Serce, pastora i terapeutę par. W roli prowadzących program widzowie zobaczą natomiast Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę (duet doskonale nam znany z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”). Program zwieńczy głosowanie, podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy zdecydują, która para zostanie okrzyknięta mianem Pary Idealnej (o nagrodę główną zawalczy aż 6 par). Główny cel? Zbudowanie trwałej, dojrzałej relacji. Jak uczestnicy odnajdą się w tych niecodziennych realiach i jakie przeszkody napotkają na swojej drodze? Planujecie oglądać ich zmagania?