Najlepsze występy w historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który od ponad siedmiu lat wzbudza skrajne emocje wśród widzów Telewizji Polsat i internautów. Zdania na temat formuły show, w którym uczestnicy wcielają się w gwiazdy muzyki, także te o innym kolorze skóry, są mocno podzielone. Nie da się jednak zaprzeczyć, że raz na jakiś czas pojawiają się tam prawdziwe perełki.

Takie występy, które najgłębiej zapadły w moje serce, to na pewno w drugiej edycji Marek Kaliszuk w roli Marii Callas, Filip Lato roli Czesława Niemiena, Mateusz Ziółko w roli Zbigniewa Wodeckiego, znakomity Czadoman jako Krzysztof Cugowski, fantastyczna Kasia Cerekwicka jako Mariah Carey... - wyznała nam jakiś czas temu Katarzyna Skrzynecka. - Ach, Stefano Terrazzino w roli Cesarii Evorii, coś pięknego, łzy nam leciały ciurkiem ze wzruszenia. Dużo było takich rzeczywiście przepięknych rzeczy. Joasia Liszowska miała kilka znakomitych występów, Kasia Dąbrowska, Kasia Glinka w roli Catherine Zeta-Jones, przepięknie śpiewająca i rewelacyjnie tańcząca w bardzo trudnym numerze z musicalu "Chicago". To na pewno kultowe występy - dodała jurorka.

Robert Janowski zachwyca jako Bono w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Wszystko wskazuje na to, że występ z nadchodzącego odcinka będzie jedną z takich zapadających na długo w pamięci metamorfoz. Mowa tu o Robercie Janowskim, który w szóstym odcinku jesiennej edycji show wcielił się w lidera irlandzkiego zespołu U2, wokalistę i aktywistę znanym pod pseudonimem Bono. Były prowadzący teleturniej „Jaka to melodia?” wziął na warsztat wielki przebój grupy pt. „One”.

Doświadczony piosenkarz, aktor i prezenter miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się legendą muzyki rockowej. Poradził sobie jednak z tym zadaniem wyśmienicie. Świetna charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu – zdaniem jurorów był to stuprocentowy Bono. Juz teraz możemy wam zdradzić, że za ten występ Robert otrzymał od całej czwórki owacje na stojąco.

Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy,  po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest „ten” występ! -  dodała Małgorzata Walewska. 

Czy jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” słusznie tak bardzo zachwyciło się metamorfozą Roberta Janowskiego? Oceńcie sami i same. Przedpremierowy fragment występu możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej.


Przypominamy, że nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” emitowane są w piątki o godz. 20:05 w Polsacie. Z kolei powtórki show można oglądać w każdą niedzielę o godz. 15:40.