Olivia Gruszecka to najnowszy nabytek w ekipie „Hotel Paradise 5”. Mówi o sobie, że jest konkretną, twardo stąpającą po ziemi kobietą. Nie toleruje prostactwa, obojętności i braku szacunku do drugiego człowieka. Jest dumna ze swojej nieustępliwości i dążenia do celu. Ma wysokie mniemanie na swój temat. Od partnera i znajomych oczekuje przede wszystkim szacunku.

Olivia Gruszecka – ile ma lat i skąd pochodzi?

Olivia Gruszecka urodziła się 26 lipca 1999 roku. Jest więc zodiakalną Lwicą i kończy w tym roku 23 lata. Pochodzi z Warszawy. Na początku ubiegłego roku przeprowadziła się do Amsterdamu. Niedawno wróciła na stałe do ojczyzny i ponownie zamieszkała w stolicy.

Olivia Gruszecka – wykształcenie, praca, zainteresowania

Olivia jest absolwentką XLVI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie. W 2020 roku rozpoczęła naukę na kierunku Technik Optyk. Swoją przyszłość wiąże jednak obecnie z zupełnie inną dziedziną, a mianowicie z barberstwem. Jej wielką pasją jest taniec. Od wielu lat trenuje hip-hop i new age. 

Gdy jestem smutna, tańczę. Gdy jestem szczęśliwa, tańczę - mówi.

Olivia Gruszecka – związki, „Hotel Paradise”

Uczestniczka piątej edycji randkowego show telewizyjnej Siódemki otwarcie przyznaje, że trudno się zakochuje i jest długodystansowcem. Na swoim koncie ma dwa poważne związki, a singielką jest od ponad roku. Wyjechała do Holandii za miłością i niedawno wróciła do Polski ze złamanym sercem. Teraz stawia na nowe życie. Zrobiła sobie detoks od związków. Zero randkowania, zero zakochiwania, aby dojść do siebie po ostatniej relacji. Udało się i dziś jest otwarta na nowe przygody i doświadczenia.

Zdecydowałam się na program, ponieważ chciałabym zaznać nowej przygody, bo już rok jestem sama. Być samemu cały czas to nie dla mnie - wyznaje.

Olivia szuka opiekuńczego faceta, który zapewni jej wsparcie i zrozumienie. Jej ideał to wysoki, dobrze zbudowany i ambitny chłopak. Szczerość, uśmiech i pasja do muzyki będą dodatkowym atutem.

Olivia Gruszecka – Instagram, TikTok

Na potrzeby udziału w telewizyjnym show Olivia założyła nowy, oficjalny profil w serwisie Instagram (@oliwia_hotelparadise5official). Swoje stare konto (@oliviagruszecka), pozostawiła jedynie dla znajomych i dotychczasowych obserwatorów. Jej taneczne filmiki znajdziecie na TikToku na profilu o nazwie @gruszeckaoliwia.

Myślicie, że piękna blondynka z Warszawy zdobędzie sympatię widzów programu „Hotel Paradise”?

Zobacz także:

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.