To już pewne - po po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa powraca jeden z ulubionych programów telewizyjnych milionów Polaków - Taniec z Gwiazdami. Dwunasty już sezon (a w sumie już 25., licząc razem z edycjami emitowanymi w TVN) tanecznych zmagań celebrytów o Kryształową Kulę i nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych startuje we wrześniu i jest już zapowiadany na hit jesiennej ramówki Telewizji Polsat.

Taniec z Gwiazdami - zmiana dnia emisji

Po wielu latach władze Polsatu zadecydowały o tym, aby zmienić dzień nadawania show. Emitowany do tej pory w piątki program będzie można teraz oglądać na żywo w poniedziałki.

Tegoroczna jesień będzie naprawdę gorąca! Ponownie doświadczymy prawdziwych emocji, śledząc taneczne zmagania gwiazd i osobowości świata show biznesu! XII edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00! Nowa edycja i nowy dzień emisji! Przedłużmy sobie weekend o jeden dzień i rozpocznijmy nowy tydzień tanecznym krokiem! Do zobaczenia na najpiękniejszym parkiecie tanecznym świata już we wrześniu! Od jesieni wszyscy pokochamy poniedziałek - ogłosiła produkcja show.

Taniec z Gwiazdami 12 - kto wystąpi?

Pierwszą uczestniczką 12. sezonu programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Telewizji Polsat jest Oliwia Bieniuk. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez produkcję tanecznego show.

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy Tańca z Gwiazdami. Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - czytamy na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Będziecie oglądać?