Tegoroczna edycja programu „Taniec z Gwiazdami” weszła w ostateczną fazę. W półfinałowym odcinku z show pożegnał się dotychczasowy ulubieniec internautów, kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom”, Wiesław Nowobilski. W najbliższy poniedziałek, 31 października, Telewizja Polsat wyemituje finałowy odcinek show. O Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza powalczą dwie najwyżej oceniane przez jury i cieszące się największym poparciem widzów pary.

„Taniec z Gwiazdami 2022” – oni wystąpią w finale

Po wielu tygodniach emocjonujących zmagań na najsłynniejszym parkiecie w Polsce w końcu poznaliśmy skład wielkiego finału 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Influencerka Ilona Krawczyńska i towarzyszący jej tancerz Robert Rowiński staną w szranki ze znanym z randkowego reality show „Prince Charming Polska” modelem Jackiem Jelonkiem, który razem z tancerzem Michałem Danilczukiem tworzy pierwszą w historii programu jednopłciową parę.

fot. mat. prasowe Polsat

Kto wygra „Taniec z Gwiazdami 2022”? Znamy typy bukmacherów

Jak informowaliśmy was w relacji z półfinałowego odcinka, bukmacherzy nie mieli wątpliwości, że to właśnie #Porumbance i #JaMi (tak internauci nazywają skrótowo te dwie pary) zakwalifikują się do wielkiego finału tegorocznej odsłony „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie. Co ciekawe, przed ostatecznym rozstrzygnięciem ich typy nie są już tak jednoznaczne. Na popularnej stronie z zakładami bukmacherskimi STS, na prowadzenie nieznacznie wysuwała się para numer 1, czyli Ilona i Robert. Szanse pary numer 10, czyli Jacka i Michała, na triumf w finale 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oceniane były tylko minimalnie gorzej.

Jednak im bliżej wielkiego finału, tym szanse stają się bardziej wyrównane! I nie sposób oszacować, kto może wygrać. Na ten moment każda złotówka postawiona na danego finalistę, w przypadku jego zwycięstwa, może przynieść 1,90 zł.

A waszym zdaniem kto w nadchodzący poniedziałek dołączy do grona laureatów „Tańca z Gwiazdami”?

Zobacz także:

fot. mat. prasowe Polsat