Taniec z Gwiazdami” trafił na ekrany wiosną 2005 roku i od razu zdobył serca telewidzów w całej Polsce. W historycznym, pierwszym sezonie programu triumfował prezenter telewizyjny i dziennikarz, Olivier Janiak, który występował u boku tancerki Kamili Kajak. W kolejnych sezonach Kryształowa Kula powędrowała m.in. do Katarzyny Cichopek, Kingi Rusin, Anny Muchy oraz Kacpra Kuszewskiego. Taneczne show na antenie TVN doczekało się aż trzynastu edycji.

„Taniec z Gwiazdami”: wszyscy triumfatorzy w historii programu

W 2014 roku, po trzyletniej przerwie, program ponownie wrócił na ekrany telewizorów, jednak tym razem wyemitowała go Telewizja Polsat, która przejęła prawa do tanecznego formatu. W pierwszym sezonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” triumfowali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Pochodzący z Włoch tancerz sięgnął po Kryształową Kulę także w kolejnej edycji, tym razem u boku innej aktorki Agnieszki Sienkiewicz.

Aż trzema zwycięstwami i to z rzędu pochwalić się może Jan Kliment. Czech, który niedawno zakończył swoją wieloletnią przygodę z show i został nowym jurorem programu „Mam talent!” w TVN, w parze z wokalistką Natalią Szroeder, dziennikarką Beatą Tadlą i lekkoatletką Joanną Mazur wygrał odpowiednio siódmą, ósmą i dziewiątą edycję programu. Polsat do tej pory wyprodukował dwanaście sezonów tanecznego show.

Wszystkich zwycięzców i zwyciężczynie „Tańca z Gwiazdami” przypominamy w naszej galerii. Sprawdźcie już teraz, kto w przeszłości zdobył Kryształową Kulę.