W Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami już od lat niezmiennie możemy oglądać taneczne umiejętności naszych rodzimych gwiazd – od influencerek i infuencerów, przez sportowczynie i sportowców, po aktorki i aktorów, którzy prezentują swoje choreografie pod czujnym okiem jury Do grona tańczących gwiazd w dwunastej edycji show Polsatu dołączyła Kajra. Co o niej wiemy?

Kajra – wiek, wykształcenie, kariera

Kajra, a właściwie Magdalena Kajrowicz przyszła na świat 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu. Naukę pobierała w Krakowie w prestiżowej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Grała w popularnych serialach m.in. M jak miłość, Ojciec Mateusz, Czas Honoru. Jej talent docenili Agnieszka Holland, Janusz Majewski czy Michał Kwieciński, którzy zaangażowali ją do swoich produkcji. Kajra pracowała również w Krakowskiej Operze Kameralnej. Co ciekawe, zanim rozpoczęła swoją karierę u boku Sławomira, wystąpiła także w kilku filmach bollywoodzkich! Teraz można słuchać jej śpiewu u boku króla disco polo, z którym jako królowa podbiła polską scenę muzyczną takim hitem Miłość w Zakopanem. Trudno sobie wyobrazić w zasadzie występ Sławomira bez Kajry u boku. Warto wspomnież również, że Magdalena wzbudziła także spore poruszenie swoim występem w teledysku Sławomira, w którym pojawiła się nago w jeziorze!

Kajra i Sławomir - historia związku

Energetyczny duet, którego hity można usłyszeć prawie na każdym weselu, z impetem wkroczył do show-biznesu. Kajra i Sławomir poznali się jeszcze za czasów studiów w Krakowie, ale ich miłosna relacja rozkręciła się dopiero w Stanach Zjednoczonych, gdzie Magdalena pracowała jako kelnerka. Sławomir nie rozpoznał jej i zagadał do niej po hiszpańsku, bo myślał, że jest Portorykanką! I tak to się wszystko zaczęło. Para doczekała się syna Kordiana, który urodził się w 2016 roku. Sami przyznają, że jak to w małżeństwie: nie zawsze jest kolorowo i bywają takie kłótnie, podczas których latają talerze. To jednak nie przeszkadza, by Kajra publicznie czule wypowiadała się o mężu:

W pełni zaakceptował to, jaka jestem. Pozwolił mi na bycie sobą. Nie muszę niczego udawać. Przy nim nauczyłam się śmiać, cieszyć , odpuszczać i zarządzać naszym czasem rodzinnym. Mąż zaczął doprowadzać do końca swoje projekty, uczy się skrupulatności. W dodatku od kiedy został głową rodziny, jest lepszym mężczyzną i człowiekiem. Mądrym i odpowiedzialnym.
 

Kajra – metamorfoza

Magdalena Kajrowicz w trakcie swojej kariery nie bała się eksperymentować z wyglądem. Pierwotnie stawiała na naturalny look z delikatnym makijażem. Można było podziwiać ją również w ciemnych włosach, od głębokich brązów po wyrazistą czerń, a także w subtelnych falach lub lokach. Teraz preferuje jasne odcienie blondu i mocny make-up na czas występów - bo parkiet, jak i scena, rządzi się swoimi prawami. Na swoim profilu na Instagramie nie krępuje się jednak pokazywać w naturalnym wydaniu, bez makijażu i to nam się podoba!

Kajra – „Taniec z Gwiazdami 12”

Kajra poszła w ślady męża Sławomira, który wziął udział w 6. edycji programu Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami w 2016 roku.  Z Magdaleną Molędą zajęli w programie siódmą pozycję. Kajra była wówczas w ciąży. Pięć lat później to ona zaczęła tańczyć w blasku reflektorów, w pięknych sukniach, a jej partnerem tanecznym został Rafał Maserak, który ma talent do zdobywania Kryształowej Kuli ze swoimi partnerkami z parkietu, a przynajmniej do docierania do ścisłego finału show. Celebrytka nie ukrywa radości z faktu, że jej partnerem i zarazem trenerem został właśnie Rafał.

On jest cudownym człowiekiem i do tego doskonałym nauczycielem, temperamentnym, silnym, bardzo wymagającym. Stresuje mnie, kiedy nie krzyczy, tylko zaczyna spokojnie mówić. Wtedy wiem, że jest naprawdę źle. A bywa kiepsko, bo okazuje się, że nie mam żadnej kontroli ani nad ciałem, ani nad głową, choć w życiu kontroluję wszystko. To trudna lekcja.

Kajra – Instagram

Zmagania taneczne Kajry możecie podziwiać na jej profilu na Instagramie (@superkajra), gdzie udostępnia również bardziej prywatne zdjęcia. Jak myślicie, czy artystka ma szansę wygrać Kryształową Kulę i sto tysięcy złotych? Do tej pory dała się poznać jako czarny koń tej edycji.