Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – o tym programie mówią teraz wszyscy. I wcale nas to nie dziwi. Kilka dni temu poznałyśmy i poznaliśmy bowiem wszystkich uczestników oraz uczestniczki 12. edycji programu. Na parkiecie zobaczymy m.in. Oliwię Bieniuk, Kasię Sawczuk, Denisa Urubko oraz Izę Małysz. Co więcej, produkcja chce wprowadzić spore zmiany, jeśli chodzi o prowadzących show czy jury. 22 lipca Izabela Janachowska poinformowała, że wraca do Tańca z Gwiazdami. Ale w zupełnie nowej roli. Profesjonalna tancerka i prezenterka związana z branżą ślubną dołączy do grona prowadzących, czyli do Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza. To nie koniec. Rodzime media poinformowały właśnie, że Andrzej Piaseczny zasiądzie w jury 12. edycji programu. Co wiemy na ten temat?

Andrzej Piaseczny nowym jurorem „Tańca z Gwiazdami”?

Serwis Pomponik poinformował, że Andrzej Piaseczny pojawi się w 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Ale nie na parkiecie, jak można byłoby przypuszczać, tylko… w jury. Informator portalu przyznał, że wokalista jest wielkim fanem tanecznego show i na bieżąco śledził to, co działo się na gwiazdorskim parkiecie. Właśnie dlatego miał bez wahania przyjąć propozycję stacji. 

Andrzej Piaseczny komentuje doniesienia o dołączeniu do ekipy „Tańca z Gwiazdami”

Doniesienia o tym, że jesienią 2021 roku Andrzej Piaseczny zasiądzie przy jurorskim stole obok Iwony Pawlović, Andrzeja Grabowskiego oraz Michała Malitowskiego szybko się potwierdziła. 24 lipca informacja pojawiła się na oficjalnych profilach programu oraz Telewizji Poslat. Co najważniejsze, potwierdził ją także sam zainteresowany.

Tak jest! To wszystko prawda. A co ja na to? Wiele razy proponowano mi udział w Tańcu z Gwiazdami. Starałem się być gentlemanem, więc do tej pory bardzo grzecznie, ale jednak odmawiałem, bo nie umiem tańczyć. Tym razem postanowiłem być jeszcze grzeczniejszy niż dotąd i… przyjąłem zaproszenie - wyznał piosenkarz.

Wykonawca hitu Chodź, przytul, przebacz przyznał przy okazji, że prywatnie sam od dawna jest wielkim fanem tego formatu.

Mam ogromną nadzieję, że moja obecność w programie w roli jurora doda mu trochę żartu i uśmiechu nie ujmując absolutnie klasy temu programowi. Przyznam się, że od dawna lubię oglądać ten program i śledziłem go z wielką przyjemnością nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii. Pewnie pomyślą Państwo, że ktoś kto sam nie umie tańczyć nie powinien kogoś oceniać, ale czy krytyk muzyczny musi sam umieć śpiewać? - pozwolę sobie na koniec zażartować. Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy. Pięknie dziękuję Telewizji Polsat za zaproszenie - czytamy.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy raz, gdy Andrzej Piaseczny zasiądzie w jury popularnego programu rozrywkowego. W przeszłości wokalista zasiadał bowiem w fotelach jurorskich w takich show, jak The Voice of Poland czy The Voice Senior. W tamtym przypadku oceniał występy osób, które chciałyby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Jeśli natomiast chodzi o Taniec z Gwiazdami, będzie miał do czynienia z osobami od lat związanymi z show-biznesem.