Wiemy już, dlaczego Izabela Janachowska zdecydowała się zakończyć współpracę z TVN-em. Celebrytka i bizneswoman, która aktywnie działa w branży ślubnej, postanowiła przejść do konkurencyjnej stacji. Od jesieni będziemy mogli oglądać ją w Polsacie! Zgodnie z najnowszymi informacjami Izabela Janachowska wraca do „Tańca z Gwiazdami”!

„To jak powrót do korzeni” – skomentowała gwiazda, bo jak zapewne pamiętacie, jej ogólnopolska rozpoznawalność zaczęła się właśnie od udziału w programie. I przypomniała, że taniec jest jej pierwszą miłością, której poświęciła pół życia.

Początkowo Janachowska nie miała w „Tańcu z Gwiazdami” statusu gwiazdy. Była tancerką i uczyła gwiazdy tańca. Partnerowała między innymi Radosławowi Majdanowi, Rafałowi Brzozowskiemu czy Wojciechowi Medyńskiemu. Teraz jednak zobaczymy ją w całkiem nowej roli. Janachowska zostanie współprowadzącą program! „Nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie” – powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.

Izabela Janachowska poprowadzi „Taniec z Gwiazdami”!

Dodała także, że ma nadzieję, że „zasłuży na dyszkę od widzów”. Na razie towarzyszy jej jednak niemała trema przed powrotem na scenę. Liczy jednak na pomoc ze strony kolegi i koleżanki po fachu, czyli Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, czyli dotychczasowych prowadzących program. „Jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof” – powiedziała. Czy to oznacza, że poprowadzą program we trójkę? Czas pokaże.Tym bardziej, że Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzić ma także show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Być może więc celebrytki będą wymieniać się na wizji? Dowiemy się już niebawem. „Kochani, jesteście na mnie gotowi” – zapytała Izabela Janachowska, dzieląc się szczęśliwą nowiną. No to jak? Jesteście?