Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przeżywa swój prawdziwy renesans. Dzięki zmianie dnia i pory emisji show z sobotniej nocy na piątkowy wieczór, który do tej pory był zarezerwowany dla Tańca z Gwiazdami, flagowej produkcji Telewizji Polsat przybyło kilkaset tysięcy nowych widzów. Trudno więc się dziwić, że zadowolone z wyników oglądalności władze stacji nie wahały się ani chwili przed podjęciem decyzji o kontynuacji show. Tym sposobem już we wrześniu 2021 roku rozpocznie się emisja piętnastej edycji TTBZ. Oto wszystko, co do tej pory wiemy na temat obsady nadchodzącego sezonu tego popularnego programu.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021” - nowa edycja jesienią

Przygotowania do nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo ruszyły pełną parą. Producenci są już na finalnym etapie kompletowania nowej ekipy. Co wiemy? Na scenie tradycyjnie już zobaczymy ośmioro utalentowanych wokalnie i aktorsko artystów oraz celebrytów, którzy przez dziesięć odcinków będą wcielać się w największe gwiazdy show-biznesu z Polski i ze świata, a jednocześnie rywalizować ze sobą o występ w wielkim i finale.

Warto przypomnieć, że stawka w grze jest wysoka, bowiem do wygrania jest czek opiewający na kwotę 100 tysięcy złotych, który zwycięzca może przekazać na dowolnie wybrany przez siebie cel charytatywny.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” - uczestnicy

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że pierwszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 została Barbara Kurdej-Szatan. Ten wybór nie powinien nikogo dziwić. 35-latka ma spore doświadczenie zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (specjalność wokalno-aktorska) ma na swoim koncie liczne występy na deskach teatralnych (Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr Muzyczny ROMA i Teatr 6. Piętro), w popularnych serialach telewizyjnych (m.in. M jak miłość, W rytmie serca) oraz w kinowych hitach (Swingersi, Narzeczony na niby, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni 2, Ciacho).

Warto dodać, że trzy lata temu w programie można było oglądać męża Basi, Rafała Szatana. Artystę zaprezentował się w programie m.in. jako Julio Iglesias, Jason Derulo, Andrea Bocelli, Dawid Podsiadło i Bruno Mars. Jego występy bardzo przypadły do gustu jury – udało mu się dostać do ścisłego finału dziesiątej show, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce, plasując się tuż za fenomenalnym w tamtym sezonie programu Mateuszem Ziółko. Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan poradzi sobie z wymagającymi metamorfozami w znane postacie równie dobrze jak jej ukochany?

Drugim potwierdzonym uczestnikiem kolejnego sezonu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo został Robert Janowski. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że aktor, wokalista, kompozytor i poeta, które telewidzowie znają przede wszystkim jako wieloletniego prowadzącego teleturniej Jaka to melodia? w Telewizji Polskiej, ma ogromne doświadczenie w branży muzycznej. Janowski w swoim dorobku ma już bowiem siedem studyjnych albumów. Dyskografię artysty zamyka płyta Najpiękniejsze melodie z września 2018 roku.

Nie jest tajemnicą, że w szranki o Złotą Twoją Twarz zdecydowała się też stanąć jedna z czołowych gwiazd Polsatu, Paulina Sykut-Jeżyna. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która swoją przygodę z show-biznesem zaczynała 18 lat temu w programie Idol, w końcu znów będzie miała okazję zaprezentować szerokiej widowni swoje umiejętności wokalne i aktorskie.

Zobacz także:

Z najnowszych ogłoszeń wynika, że jesienią na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo będziemy oglądać także popisy Kasi Łaski. Być może nie wiedzieliście do tej pory jak wygląda, ale z pewnością słyszeliście jej głos. To właśnie ona śpiewa polską wersję piosenki Mam tę moc z animowanego megahitu Disneya, Kraina Lodu. Doświadczona wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami, takimi jak Jon Lord z legendarnej grupy rockowej Deep Purple. W mediach głośno było także o jej występie na gali rozdania Oscarów 2020. Polka pojawiła się bowiem w grupie towarzyszącej Idinie Menzel i Aurorze i zaśpiewała fragment utworu Chcę uwierzyć snomKrainy Lodu 2.

W piętnastej edycji hitu Polsatu nie zabraknie też gwiazdora popularnych seriali telewizyjnych. Mowa o aktorze Tomaszu Ciachorowskim, któremu dużą rozpoznawalność przyniosła rola Artura w M jak miłość. Przystojnego 40-latka można było ostatnio oglądać m.in. w Kowalscy kontra Kowalscy, Na dobre i na złeZakochani po uszy oraz na deskach Teatru Rębacz w Jeleniej Górze (Basia sama w domu, Wieruszka), Teatru Polonia / Och Teatru (2 000 000 kroków) i Teatru My (Selfie.com.pl).

Do mediów dotarła ostatnio także nieoficjalna informacja o tym, że w nadchodzącej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi młody aktor, Adam Zdrójkowski, któremu rozpoznawalność przyniosła rola Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Okazały się być prawdą – 15 lipca na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych potwierdzono, że 21-latek faktycznie pojawi się w nowej edycji show.

Aktor, który zagrał w serialu „Bridgertonowie”, wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

W nowej edycji programu wystąpi również Krzysztof „Chris” Cugowski, czyli najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego – popularnego wokalisty i współzałożyciela Budki Suflera. Niewiele osób wiedziało, że 22-latek (w przeciwieństwie do swojego ojca oraz braci) wiąże swoją zawodową przyszłość z aktorstwem. Kilka miesięcy temu wyszło jednak na jaw, że studiuje na University of Winchester. Aktorstwa uczył się natomiast w liceum oraz w szkole Milton Abbey w Dorset. Co więcej, zagrał w jednym z najpopularniejszych seriali wyprodukowanych przez Netflix, a mianowicie w Bridgertonach

Z postu, który został opublikowany 18 lipca na oficjalnym profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Instagramie, dowiadujemy się, że Krzysztof „Chris” Cugowski interesuje się również muzyką. Potrafi grać na gitarze, basie, pianinie, perkusji, a także na ukulele. Z kolei podczas pandemii udało mu się nagrać pokaźną kolekcję demo. 

Ostatnią uczestniczką nadchodzącego sezonu show Polsatu została Klara Williams. Młodą aktorkę można na co dzień oglądać na deskach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach oraz podczas gościnnych występów w Narodowy Teatrze Starym w Krakowie. Artystka ma już także na swoim koncie kilka ról filmowych. Zagrała m.in. w Sługach Bożych, Fudze, Jak pokochałam gangstera i Mistrz. Niedawno Klara dołączyła również do obsady serialu telewizyjnego Pierwsza miłość.

Za kogo będziecie najmocniej trzymali kciuki?