Kolejna – dziewiąta już edycja Tańca z Gwiazdami dobiegła końca. Przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy podziwiać na parkiecie takich celebrytów, jak Anna Jagodzińska, Czadoman, Macademian Girl, Sebastian Stankiewicz, Justyna Żyła, Daniel Kuczaj, Gimper, Agnieszka Radwańska, Joanna Mazur, Mariusz Węgłowski, Jakub Kucner oraz Dominika Tajner-Wiśniewska. Fani programu emitowanego przez stację Polsat zgodnie stwierdzili, że była to jedna z najbardziej interesujących edycji w historii show. Nie obyło się bez wielkich emocji i kontrowersji. Do ścisłego finału dotarli jednak Joanna Mazur, która tańczyła z Janem Klimentem oraz Gimper. Jego partnerką była Natalia Głębocka. Jak poradzili sobie w finale?

Taniec z Gwiazdami 9: Jak wyglądał finał programu?

Każda z par miała za zadanie przygotować po trzy różne choreografie. O tym, jaki taniec zatańczą na początku decydowali ich przeciwnicy. Joanna Mazur wybrała dla Gimpera salsę. Natomiast influencer postanowił, że mistrzyni świata w lekkoatletyce zatańczy fokstrot. Kolejne występy finalistów okazały się jeszcze ciekawsze! A to ze względu na wokalistów, którzy towarzyszyli im na parkiecie. Joanna Mazur zatańczyła do piosenki MargaretTempo, zaś Gimper wybrał piosenkę Śniadanie do łóżka w wykonaniu Andrzeja Piasecznego. Fani programu do samego końca nie potrafili przewidzieć, kto zdobędzie Kryształową Kulę. Głosy widzów rozkładały się bowiem po równo. Później przyszedł czas na freestyle, czyli totalną dowolność na parkiecie. Joanna Mazur postanowiła pokazać, jak wygląda jej rzeczywistość. Janek Kliment zaczął tańczyć w opasce na oczy, co totalnie wzruszyło wszystkich zgromadzonych w studiu oraz przed telewizorami. Natomiast Gimper zatańczył do choreografii, inspirowanej Grą o Tron – swoim ulubionym serialem. Jury doceniło pomysłowość oraz technikę obu par.

Taniec z Gwiazdami 9: Wiemy, kto zwyciężył w finale programu!

Finał dziewiątej edycji Tańca z Gwiazdami okazał się jeszcze bardziej zaskakujący, niż poprzednie odcinki show. Zaciętą walkę o Kryształową Kulę zwyciężyła Joanna Mazur. Mistrzyni świata w lekkoatletyce tańczyła w parze z Janem Klimentem, któremu po raz kolejny udało się doprowadzić swoją partnerkę do ścisłego finału programu (a później wygrać!). Gratulujemy! Warto jednak wspomnieć, że Joanna Mazur musiała pokonać nie tylko inne pary tańczące na parkiecie TzG, ale również swoją niepełnosprawność. Przypomnijmy, że sportsmenka jest niewidoma. Właśnie dlatego, jej zwycięstwo uważamy za podwójny sukces!

Michalina Manios z „Top Model” całkowicie się zmieniła! Jak wygląda i czym zajmuje się uczestniczka programu? >>>