„Taniec z gwiazdami” ciągle pozostaje jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Format ten początkowo emitowała stacja TVN, ale od kilku lat pojawia się regularnie w telewizji Polsat. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejna, 11. edycja i są już nawet pierwsze propozycje, kto miałby w niej zatańczyć.

Pierwszym typem jest Julia Wieniawa, choć aktorka nie skomentowała jeszcze tych doniesień. Jest to jednak bardzo prawdopodobne, bo Julia związana jest od jakiegoś czasu z Polsatem. Chodzi oczywiście o serial „Zawsze warto”, gdzie obok Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej wciela się w jedną z głównych bohaterek. Oprócz Juli o Kryształową Kulę zawalczą podobno Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej powieści erotycznej „365 dni”, na podstawie, której film wejdzie 7 lutego do kin, wokalistka Anna Karwan oraz znany przede wszystkim z filmów Patryka Vegi Tomasz Oświecimski. Żadne z nich nie potwierdziło, czy trafi do programu.

Zobacz także: „365 dni” - jest zwiastun, jakiego w polskim kinie nie było. Kipi seksem!

Taniec z gwiazdami 11: Karolina Gilon i Sara Boruc-Mannei zatańczą w programie?

Do tego doszły właśnie kolejne nazwiska. Serwis Pudelek.pl pisze, że w nowej edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy Karolinę Gilon, kolejną z twarzy telewizji Polsat. Choć Karolinę wypromował program z innej stacji, czyli „Top Model” w TVN, a potem prowadziła program w TTV, w Polsacie dostała jeden z hitów poprzedniego sezonu, reality-show „Love Island. Wyspa miłości”. Z naszych źródeł wynika jednak, że nie będzie nam dane przekonać się, czy Karolina ma zadatki na profesjonalną tancerkę. 

Karolina Gilon prowadziła też Sylwestrową Noc, na której wystąpił m.in. Ronnie Ferrari. Co ciekawe, on także ma być brany pod uwagę pod względem uczestnictwa w nowym „Tańcu z gwiazdami”. Ronniego, a właściwie Huberta Kacperskiego, możecie kojarzyć z utworu „Ona by tak chciała”. Teledysk do tego kawałka na YouTube ma ponad 107 milionów wyświetleń. Kolejną kandydatką według Pudelek.pl jest Sara Boruc-Mannei, wokalistka, projektantka biżuterii SIN by Mannei, żona byłego bramkarza reprezentacji Polski, Artura Boruca. Uważacie, że poradziłaby sobie na parkiecie?

Zobacz także: Mikołaj Roznerski zagra w „Ojcu Mateuszu”!