Film „365 dni” zbudza sporo emocji od już momentu, kiedy dowiedzieliśmy się, że książka Blanki Lipińskiej doczeka się ekranowej wersji. Autorka, która od początku zaangażowana jest w produkcję, na swoim Instagramie sukcesywnie podgrzewała atmosferę wokół obrazu. Publikowała zdjęcia obsady od tyłu, w związku z czym w sieci pojawiało się sporo doniesień, kto wcieli się w głównych bohaterów. Od dawna plotkowano, że rolę kobiecą, czyli Laurę zagra Natalia Janoszek, która robi karierę w Bollywood.

Na początku grudnia 2019 roku wszystko było już jasne. I jak się okazało, w produkcji znalazło się miejsce dla Natalii, ale nie na pierwszym planie. Laurę zagra Anna Maria Sieklucka, zaś Massimo Michele Morrone. Janoszek natomiast wcieli się w Karolinę, siostrę głównej bohaterki. W pozostałych rolach zobaczymy Tomasza Stockingera – zagra on ojca Laury, Grażynę Szapołowską jako matkę Laury, przyjaciółką Laury została Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska to była partnerka Massimo, a Otar Saralidze – brat głównego bohatera. Na ekranie pojawią się również Przemysław Sadowski, Michał Mikołajczak, Agnieszka Warchulska oraz Mateusz Grydlik. Reżyserką „365” dni jest Barbara Białowąs („Big Love”), a producentami Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes.

Zobacz także: Klaudia El Dursi odrzuciła rolę w filmie „365 dni”! Dlaczego podjęła taką decyzję?

365 dni – zobaczcie gorący zwiastun!

Dziś z kolei światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun „365 dni”. Trwa on 1:35 i trzyma poziom plakatu, który ukazał się chwilę wcześniej. Czyli wśród wielu na pewno będzie wzbudzał spore kontrowersje. Być może pojawią się też głosy, aby go ocenzurować. Nie brakuje w nim bowiem kilku gorących scen, zwiastujących mnóstwo hot momentów już w samym filmie. Jedno jest pewne. Bardzo odważnych scen seksu na pewno będzie więcej niż w filmie „50 twarzy Greya”, z którym porównuje się „365 dni.  - To będzie pierwszy film erotyczny i w mojej ocenie, jeden z najlepszych na świecie – powiedziała już jakiś czas temu sprawczyni całego zmieszania, Blanka Lipińska. Sprawdzicie? Premiera 7 lutego. 

365 dni - o czym jest film?

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Zobacz także: Aktor ze „Stranger Things”, Weronika Rosati i inne gwiazdy w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

Zobacz także: