Taylor Lautner znów jest na językach wszystkich. Tym razem nie za sprawą aktorskich osiągnięć, a nowego związku, co wciąż wzbudza wiele emocji wśród jego fanek. Aktor zasłynął drugoplanową rolą Jacoba Blacka w ekranizacji sagi Zmierzch, autorstwa Stephenie Meyer, za którą otrzymał wiele nagród, w tym statuetkę Teen Choice Award. Magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej wpływowych postaci show-biznesu. Ma na koncie role w takich produkcjach jak m.in. Królowe krzyku, Porwanie oraz Run the Tide. Ostatnio mogliśmy go oglądać 3 lata temu w filmie akcji pod tytułem Nieuchwytni, gdzie wcielił się w główną rolę.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są po ślubie?! >>>

Taylor Lautner ma nową dziewczynę! Kim jest wybranka Jacoba ze Zmierzchu?

Okazuje się, że Taylor Lautner ma nową dziewczynę. Aktor potwierdził związek ze swoją wybranką, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie z halloween'owej imprezy. Taylor i Tay, bo tak ma na imię dziewczyna, w której zakochał się 26-latek, przebrali się za członków drużyny Tune Squad z filmu przygodowego Kosmiczny mecz. Nie wiadomo, od kiedy się spotykają i jak długo są w związku, ale z Instagrama Tay wynika, że to coś poważnego już od kilku miesięcy! Studentka pielęgniarstwa wrzuca ich zdjęcia z uroczymi podpisami.

Wcześniej aktor spotykał się kilka miesięcy z aktorką Bille Lourd. Para poznała się na planie amerykańskiego serialu Królowe krzyku. Rozstali się w 2017 roku. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie urocze zdjęcia Taylora Lautnera i jego nowej dziewczyny!