Kanye West od czasu rozstania z Kim Kardashian nie znika z portali plotkarskich i pierwszych stron gazet. O amerykańskim raperze, który przez recenzentów nazywany jest najwybitniejszym reprezentantem sceny hip-hopowej, mówi się teraz częściej w kontekście jego kontrowersyjnych wypowiedzi, ekscentrycznego zachowania i przedziwnych wpisów, które muzyk zamieszcza na swoim profilu na Instagramie. Ye publicznie atakował redaktorkę Vogue, Kim Kardashian czy Pete'a Davidsona. Choć Kanye słynie ze swoich mocnych opinii, od kilku miesięcy sprawy wymykają się spod kontroli. Raper robi sobie kolejnych wrogów, a coraz więcej gwiazd odpowiada na jego ataki.

Jest jednak kilka osób, którym Kanye zaszedł za skórę wiele lat wcześniej. Pamiętacie rozdanie MTV Awards w 2009 roku? Nagrodę za najlepszy teledysk wygrała wówczas 20-letnia Taylor Swift, jednak nie dane jej było podziękować fanom. Na scenę wtargnął Kanye West, który uznał, że na statuetkę zasługiwała Beyonce. Od tego czasu muzyk i wokalistka toczą publiczny spór, który kulminację miał w 2016 roku wraz z wyciekiem (zmontowanej przez Kim) rozmowy telefonicznej, która miała oczernić Taylor w oczach całego świata. W efekcie Swift zniknęła na ponad rok, by wrócić z albumem „Reputation”, w którym muzyczka odnosi się do hejterskich komentarzy, zachowania Kim i Kanye oraz śpiewa moja reputacja nigdy nie była gorsza. Jak donoszą media, Taylor już niedługo znów zaśpiewa o Ye i jego byłej żonie. I to nie z byle kim. Piosenka powstała podobno we współpracy z Drakiem.

Taylor Swift i Drake wspólnie na diss tracku? Piosenka o Kim Kardashian i Kanye West powstała w 2017 roku

Taylor Swift już niedługo wyda swój kolejny studyjny album, jednak fani i fanki wiedzą, że wokalistka jest także w trakcie ponownego nagrywania swojej starszej twórczości. Wszystko po to, by być właścicielką praw autorskich, które aktualnie należą do wytwórni muzycznej, z którą piosenkarka zakończyła współpracę w 2016 roku. To właśnie za sprawą nagrywanego po raz drugi albumu „Reputation” rzekomo możemy spodziewać się wspólnego kawałka Taylor i Drake'a. Wokalistka wypuszcza bowiem ze starymi krążkami także piosenki, które wówczas nie trafiły na track listę. To dlatego niedawno usłyszeliśmy i usłyszałyśmy po raz pierwszy utwór napisany wspólnie z Edem Sheeranem w 2012 roku, który miał pojawić się w albumie „Red”.

Drake i Taylor napisali diss track o Kim i Kanye pod koniec 2016 roku? Nic nie jest potwierdzone, jednak według źródła „The Sun” Taylor skupia się na ponownym nagrywaniu „Reputation” i natknęła się na  utwór, który napisała wówczas z Drakiem. Wie, że wiele osób pomyśli od razu, że diss track jest o Kim i Kanye, bo to właśnie oni byli w głównej mierze inspiracją do stworzenia szóstego studyjnego albumu. To jest bardzo bezpośrednia piosenka, dlatego nie zdecydowali się jej wydać kilka lat temu. Nie jest tajemnicą, że zarówno Taylor, jak i Drake mają za sobą burzliwe relacje z Kanye, więc nie przebierali w słowach pisząc utwór

Szykuje się kolejna drama z udziałem rapera i utalentowanej wokalistki? Zostaje nam tylko czekać na premierę nowej wersji „Reputation”, która najprawdopodobniej ukarze się w pierwszej połowie 2023 roku.