Taylor Swift oficjalnie nie jest już singielką. Nowym chłopakiem wokalistki jest futbolista, a ona wygląda przy nim na totalnie zakochaną. Poznajcie szczegóły.

Związki Taylor Swift w 2023 roku

Ostatnie 9 miesięcy to szaleństwo w życiu miłosnym Tay. Wiosną artystka i jej wieloletni chłopak Joe Alwyn rozstali się bez medialnego szumu. To podobno ona rzuciła jego, ale tych informacji nigdy nie potwierdzono.

Zaledwie kilka tygodni później do mediów przedostały się plotki na temat rzekomego związku artystki z brytyjskim wokalistą Mattym Healym. Nawet zrobiono im kilka wspólnych zdjęć, ale według osób z otoczenia Taylor relacja nie była niczym poważnym i zakończyła się po nieco ponad miesiącu (podobno Taylor i Matty uznali, że do siebie nie pasują). 

Mamy wrzesień, a autorka takich hitów, jak „Style”, czy „August”, znów oficjalnie nie jest już singielką.

Nowym chłopakiem Tay jest Travis Kelce, 33-letni zawodnik futbolu amerykańskiego drużyny Kansas City Chiefs. W Europie raczej gwiazdą nie jest, ale w USA uchodzi za legendę futbolu. Na Instagramie obserwują go prawie 3 miliony fanów i fanek.

Taylor Swift i Travis Kelce zadebiutowali jako para

It's official: Taylor Swift i Travis Kelce są parą i nie zamierzają tego dłużej ukrywać. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze i TikToku widać, jak para wspólnie opuszcza stadion, na którym jeszcze chwilę wcześniej grał Travis, a Taylor szalała na trybunach, mocno go dopingując.

I choć para nie trzymała się za ręce, szli bardzo blisko siebie, dając do zrozumienia, że są razem. Następnie wspólnie wsiedli do jego samochodu i odjechali w nieznanym kierunku.

Zobacz także:

Świętowali zwycięstwo drużyny Travisa? Tego pewnie się nie dowiemy, ale z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat ich związku.