Stanowią podstawę garderoby kapsułowej, a - umiejętnie wystylizowane - potrafią dodać stylizacji modowego sznytu. Są proste, wręcz niepozorne, ale to właśnie na tym polega ich fenomen. Ubrania basicowe, bo właśnie o nich mowa, zajmują honorowe miejsca w naszych szafach. Oczywiście basic - basikowi nierówny. W tym wypadku warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na design, ale i na jakość. Nam zależy również na (w miarę) korzystnych cenach. Jeśli tobie też, to świetnie się składa, ponieważ poniżej dzielimy się listą marek, które (według nas) oferują najlepsze basiki. 

Marki, które oferują najlepsze basiki: COS

Chcąc uzupełnić zawartość swojej garderoby o stylowe basiki, w pierwszej kolejności kierujemy się do butiku lub na stronę internetową COS. W DNA marki wpisany jest minimalizm w nowoczesnej formie. Idzie on w parze z dobrą jakością. A to z kolei pozwala cieszyć się tymi rzeczami dłużej niż jeden sezon. Zdecydowanie dłużej. 

Marki, które oferują najlepsze basiki: Hibou

Piękne i jakościowe ubrania basicowe są dostępne także w Hibou. Kupujemy tam koszulki z krótkim lub długim rękawem, które nosimy w zasadzie przez cały rok, a także ubrania do chodzenia po domu. Polska marka oferuje również przyjemne w dotyku piżamy i bieliznę. Właśnie dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszym zestawieniu. 

Marki, które oferują najlepsze basiki: Uniqlo

Choć ta marka jest dostępna w Polsce od niedawna, znamy i lubimy ją od lat. Powodów tej sympatii jest kilka, ale jeden z nich to właśnie dobrej jakości ubrania basicowe w korzystnych cenach. Fanki oraz fani minimalistycznych stylizacji też na pewno znajdą w Uniqlo coś dla siebie. 

Marki, które oferują najlepsze basiki: H&M (Premium Selection)

Last but not least… H&M. Czyli skandynawska sieciówka, której (prawdopodobnie) nie trzeba nikomu przedstawiać. Poszukując dobrych basiców, proponujemy, by zajrzeć na dział Premium (albo odpalić tę zakładkę na oficjalnej stronie marki bądź w aplikacji). To właśnie tam znajdziesz m.in. T-shirty, topy, a także bawełniane czy dzianinowe sukienki w stonowanych kolorach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez H&M (@hm)