Nasze znaki zodiaku mówią o nas więcej, niż nam się wydaje. Na przykład zdradzają nasze najgorsze cechy charakteru, inteligencję oraz ulubione pozycje w łóżku. No właśnie, znaki zodiaku nie są bez znaczenia w związkach i to pod wieloma względami. Na przykład podejrzliwości względem partnera. Przyznajcie się – ile razy zdarzyło się wam się czytać smsy swojego chłopaka/dziewczyny lub przeszło wam przez myśl, żeby śledzić swojego ukochanego czy ukochaną? Nie bez znaczenia mógł być w tym wypadku wasz znak zodiaku!

Najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Sprawdź, czy ty też się do nich zaliczasz >>>

Najbardziej podejrzliwe znaki zodiaku. Kto nie ufa swoim partnerom? 

Skąd to wiemy? A no z badań przeprowadzonych przez ekspertów PsychicWorld.com. Zapytali oni ponad 2 tysiące osób, czy kiedykolwiek szpiegowali swoich partnerów, sprawdzając zawartość ich telefonów i komputerów w celu znalezienia czegoś obciążającego. A zdobyte dane przeanalizowali właśnie pod kątem znaków zodiaku. Co im wyszło? Lwy, Raki i Ryby to najbardziej podejrzliwe względem swoich partnerów znaki zodiaku! Najbardziej Lwy (to na bank zodiaku Joe Goldberga z serialu You!), bo aż w 75%! Z kolei swoim ukochanym najbardziej ufają Strzelce, Panny oraz Wodniki. Te ostatnie są podejrzliwe tylko w 11%.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Jak się zachowują poszczególne znaki zodiaku i z którymi seks będzie najlepszy? >>>

Z badań PsychicWorld.com wyszły również inne ciekawe informacje, już niekoniecznie dotyczące znaków zodiaku. 33% badanych przyznało, że sprawdza swoich partnerów przynajmniej raz dziennie. 59% stwierdziło, że znalazło coś podejrzanego przeglądając sprzęty należące do drugiej połówki. Zaś 34% ankietowanych wyznało, że odkryli, że ich chłopak lub dziewczyna wysyłali bądź otrzymywali nie do końca stosowane zdjęcia od nadawców będących przeciwnej płci. 

Te znaki zodiaku najczęściej zostają milionerami! >>>