Nasze znaki zodiaku mówią o nas więcej, niż nam się wydaje. Na przykład zdradzają nasze najgorsze cechy charakteru, inteligencję oraz ulubione pozycje w łóżku. No właśnie, znaki zodiaku nie są bez znaczenia w związkach i to pod wieloma względami. Na przykład podejrzliwości względem partnera. Przyznajcie się – ile razy zdarzyło się wam się czytać SMS-y swojego chłopaka/dziewczyny lub przeszło wam przez myśl, żeby śledzić swojego ukochanego czy ukochaną? Nie bez znaczenia mógł być w tym wypadku wasz znak zodiaku!

Najbardziej ufne znaki zodiaku

Skąd to wiemy? A no z badań przeprowadzonych przez ekspertów PsychicWorld.com. Zapytali oni ponad 2 tysiące osób, czy kiedykolwiek szpiegowali swoich partnerów, sprawdzając zawartość ich telefonów i komputerów w celu znalezienia czegoś obciążającego. A zdobyte dane przeanalizowali właśnie pod kątem znaków zodiaku. Co im wyszło? 

33% badanych przyznało, że sprawdza swoich partnerów przynajmniej raz dziennie. 59% stwierdziło, że znalazło coś podejrzanego przeglądając sprzęty należące do drugiej połówki. Zaś 34% ankietowanych wyznało, że odkryli, że ich chłopak lub dziewczyna wysyłali bądź otrzymywali nie do końca stosowane zdjęcia od nadawców będących przeciwnej płci. 

Najbardziej swoim ukochanym ufają Strzelce, Panny oraz Wodniki. Te ostatnie są podejrzliwe tylko w 11%. I to one znalazły się w ogonie rankingu. Domyślacie się, kto zajął miejsca na podium? 

Najbardziej podejrzliwe znaki zodiaku: TOP 3

To Lwy, Raki i Ryby określane są jako najbardziej podejrzliwe względem swoich partnerów znaki zodiaku. Szczególnie na tym polu wybijają się Lwy, bo wśród nich znalazło się aż 75% (!) szpiegów.

LEW

Lwy są często opisywane jako pewne siebie, energiczne, kreatywne i świadome swojej wartości. Nie lubią, gdy ktoś wkracza na ich terytorium, dlatego pilnują swoich partnerów. 

RAK

Raki są bardzo wrażliwe i... ostrożne. Miewają problem ze zbudowaniem zaufania i same są temu winne - podejrzliwość wobec osób lub sytuacji wpływa na ich zdolność do pogłębiania relacji, dlatego tak często szybko uciekają, gdy są kogoś niepewne.

Zobacz także:

RYBY

Ryby są chwiejne i zmienne - raz ufają, raz podejrzewają drugą osobę o niecne zamiary. Życie z taką osobą może przyprawiać o zawroty głowy.