Najbardziej cool strefa na Open'er Festival: wyjątkowa przestrzeń Persil

Open'er Festival to nie tylko jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, ale także gwarancja zbudowania wielu niesamowitych wspomnień, nowe znajomości i cudowny klimat. A żeby atmosfera w trakcie jego trwania była jeszcze lepsza, dobrze jest móc na kilka dni zapomnieć o przyziemnych rzeczach i codziennych obowiązkach, takich jak np. problem z brudnymi ubraniami. Marka Persil znalazła na to sposób, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Stworzyła na terenie pola namiotowego przestrzeń z pralko-suszarkami, która pozwoliła festiwalowiczom maksymalnie się zrelaksować i zapomnieć o problemie nieświeżych ubrań.

Wypierz, wychilluj się i zmień fryzurę: strefa Persil x LIVE, czyli zabawa w najczystszej formie

Nie od dziś wiadomo, że (mniej lub bardziej) szalone stylizacje to bardzo ważny element każdego festiwalu. Pralko-suszarki rozstawione w strefie Persil umożliwiły festiwalowiczom szybko przywrócić czystość i świeżość ich ulubionym elementom garderoby. Na miejscu, aby jeszcze bardziej ułatwić sprawę, można było skorzystać z kapsułek Persil Discs Deep Clean. To wszystko za darmo!

Materiały prasowe

Chętnych, aby skorzystać z udogodnień w strefie Persil, nie brakowało. Również osoby, którym nieobca jest troska o środowisko, wracały tam nawet kilka razy. Możliwość skorzystania z pralko-suszarek pozwoliła im zabrać ze sobą mniej ubrań, dzięki czemu potrzeba zrobienia zbędnych zakupów przed wydarzeniem zniknęła. Jest to z pewnością pierwszy, mały krok, aby być bardziej odpowiedzialnym użytkownikiem świata. 

Nie bez znaczenia są też produkty, z których korzystano w strefie Persil. Formuła rozdawanych kapsułek zawiera aż 92% biodegradowalnych składników*, a jej opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu**. Są nie tylko skuteczne, ale też przyjazne dla środowiska (świetnie działają nawet przy niskich temperaturach prania - ten element dodatkowo pozwala nam oszczędzać energię***). Marka Persil zadbała więc zarówno o festiwalowiczów, jak i o naszą planetę. Lubimy takie rozwiązania. 

Materiały prasowe

Plusów było jednak więcej. Dzięki tej strefie wielu z nas miało ze sobą mniejszy i lżejszy bagaż, co wpłynęło na komfort uczestników wydarzenia. Wygoda na pierwszym miejscu!

A w czasie (szybkiego) prania, można było odpocząć przy dźwiękach muzyki, łapiąc oddech po intensywnym dniu albo... po prostu kogoś poznać, umilając sobie ten moment rozmową z nieznajomym czy nieznajomą.

Chętni (i odważni) mieli także szansę, żeby zmienić swój look, decydując się na koloryzację włosów za pomocą farb Schwarzkopf LIVE, zarówno trwałych, jak i zmywalnych. Styliści Schwarzkopf Live zadbali o to, aby koloryzacje były zgodne z estetyką każdego ze śmiałków i pasowały do ich outfitów. Ekstra!

Materiały prasowe

Strefa przyciągnęła do siebie wielu festiwalowiczów i influencerów, którzy chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji i udogodnień. 

Odliczamy dni do kolejnego festiwalu i... przeżywania ekscytujących momentów w czystych, pachnących ubraniach. Dzięki Persil! 

Materiały prasowe

* Dotyczy składników organicznych, zgodnie z ‎OECD 301/302.‎

** Po usunięciu papierowej owijki.‎

‎*** Mniejsze zużycie energii ‎elektrycznej przy ‎zmianie ‎temperatury prania ‎standardowego ‎programu z ‎‎60‎°C na 30°C.