Myślenie o kompletowaniu garderoby zmienia się wraz z porami roku. O ile wiosną i latem dominuje estetyka, tak jesienią i zimą zaczynamy skłaniać się przede wszystkim ku praktycznym rozwiązaniom. Stylizacje kompletujemy z myślą o aurze panującej na zewnątrz. Sięgamy po ubrania i dodatki, które mają nam dać ciepło. Warto pamiętać jednak, że ciepłe stroje także mogą być przyjemne dla oka. Marki odzieżowe stale podsuwają nam rozwiązania, które mają uprzyjemnić nam chłodniejsze miesiące.

Idealnym przykładem są rajstopy. Ten dodatek jest niezbędny przy wyborze spódnic i sukienek, a czasami pojawia się nawet pod spodniami. Mimo to w największe mrozy może nie dawać nam pełni komfortu. Teraz przebojem stał się konkretny model. Czarne rajstopy, które nie różnią się wyglądem od innych modeli, ale wewnątrz kryją bardzo ciepłą i przyjemną dla ciała tajemnicę, to niekwestionowany hit, który poznaliśmy na TikToku. Wybierz zatem model do zadań specjalnych – rajstopy na polarze

Rajstopy na polarze – dlaczego warto je mieć?

Zimą sięgamy po cieplejsze modele rajstop. Jednak nawet modele 80 i 100 den nie dają nam pełnego komfortu w mroźne dni. Czy oznacza to, że w sezonie jesień-zima musimy rezygnować z długości mini, która jest obecnie bardzo popularna? Nic z tych rzeczy! Kluczem do sukcesu mogą być rajstopy do zadań specjalnych. W jednym ze sklepów ten model otrzymał nazwę „Arctic” i jest ona bardzo adekwatna do ich możliwości. Wszystko z tego powodu, że ich grubość to aż 500 den. Dodatkowo takie grube rajstopy mają jeszcze jeden element, który daje mnóstwo ciepła – podszewkę z polaru.

W nich żaden chłód nie będzie nam straszny. Dodatkowo wnętrze tych rajstop jest bardzo miękkie i miłe w dotyku, co tylko zwiększa komfort ich noszenia. Ten model zbiera bardzo pozytywne opinie wśród użytkowniczek. Jednak jeszcze więcej recenzji tych zimowych rajstop można znaleźć na TikToku. To jego użytkowniczki zagwarantowały im ogromną popularność w tym sezonie. Alternatywą dla tego modelu mogą być także równie grube legginsy. Także w wersji 500 den. Taki model także z powodzeniem uzupełni stylizacje z sukienkami i spódnicami o każdej długości. Legginsy na polarze będą mogły być też noszone z długim swetrem lub bluzą. 

Rajstopy z polarem hitem na TikToku

TikTok to w naszym przypadku kopalnia inspiracji. Stale poszukujemy na nim ciekawych rozwiązań dotyczących mody i urody. Tiktokerki natomiast nas nie rozczarowują i nieustannie serwują kolejne hity. Tym razem wiralem stał się jeden z elementów garderoby, o którego istnieniu wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Tematem krótkich filmików nie stał się modny sweter lub oryginalna torebka, ale rajstopy. Jak to możliwe, że tak niepozorny element garderoby, który większość z nas ma w swoich szafach lub szufladach, stał się gwiazdą internetu?

Okazuje się, że model, który wybrały użytkowniczki aplikacji, wcale nie jest taki zwyczajny, na jaki wygląda. Co zatem tak niezwykłego kryje się w czarnych rajstopach, które są prezentowane jako największy hit tej zimy? Ich tajemnicą jest ciepła podszewka z polaru. Według tiktokerek takie rajstopy to największy must have ze wszystkich propozycji na zimę. Internautki mają też wskazówkę dla wszystkich, których przed zakupem powstrzymuje dość ograniczona kolorystyka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na wierzch założyć kryjące rajstopy w innym kolorze. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z własnego stylu i pomysłu na ciekawą stylizację, ani z ciepłego modelu, który idealnie sprawdzi się nawet w największe mrozy. Nie mamy wątpliwości, że warto mieć choć jedną parę na wszelki wypadek. Być może nie tylko uratują naszą stylizację, ale jeszcze uchronią przed przeziębieniem.