Hiszpańskie produkcje dostępne na Netflix cieszą się wśród polskich widzów ogromną popularnością. Do najchętniej śledzonych należą m.in. seriale Szkoła dla elity czy Dom z papieru (właśnie powstają nowe sezony), A teraz w serwisie można znaleźć nowość z gwiazdą tych dwóch tytułów, Miguelem Herránem, czyli Christianem ze Szkoły dla elity i Rio z Domu z papieru. Mowa o filmie Na szczyt (Hasta el cielo) z 2020 roku z reżyserii Daniela Calparsoro. Obecnie znajduje się on w czołówce zestawienia TOP 10 , co oznacza, że jest jednym z najchętniej oglądanych w tej chwili filmów na Netflix w Polsce.

„Na szczyt” to nowy hiszpański hit na Netflix. O czym jest?

Na szczyt to pozycja, która z pewnością spodoba się fanom thrillerów kryminalnych. Głównym bohaterem jest młody mechanik o imieniu Ángel, mieszkający na przedmieściach Madrytu. Staje się on częścią niebezpiecznego świata gangsterów, a tym samym celem detektywa, który za wszelką cenę chce go dopaść. Ángel z kolei marzy o tym, by zdobyć zabójczo piękną i niedostępną Estrellę. Kto dopnie swego? Warto sprawdzić!


fot. materiały prasowe Netflix

W obsadzie filmu Na szczyt oprócz Miguela Herrana znaleźli się również Carolina Yuste (Carmen i Lola), Luis Tosar (Cela 211), Asia Ortega (Gdy anioły śpią), Fernando Cayo (Skóra, w której żyję), Dollar Selmouni, Patricia Vico, Ayax Pedrosa, Richard Holmes i César Mateo.

Jeżeli spodoba się wam film Na szczyt, możecie liczyć na więcej! A dokładniej? Netflix zapowiedział, że na podstawie produkcji powstanie serial, przy którym pracować będą ci sami twórcy, czyli wspomniany już reżyser Daniel Calparsoro, a także autor scenariusza Jorge Guerricaechevarría