Zakochany do szaleństwa (org. Crazy About Her) to nowa komedia romantyczna, którą można obejrzeć wśród nowości Netflix na marzec. Reżyserem obrazu jest Dani de la Orden, który ma na swoim koncie m.in. inny hit Netflixa, serial Szkoła dla elity. Autorami scenariusza są z kolei Erica Navarro i Natalie Duran. To już może zachęcić do seansu fanki hiszpańskich seriali, do których Netflix ma niezłą rękę. A teraz do szczegółów.

„Zakochany do szaleństwa” – o czym jest nowa komedia romantyczna Netflixa?

Zakochany do szaleństwa opowiada historię Adriego (Álvaro Cervantes), który na co dzień pracuje jako dziennikarz jednego z serwisów internetowych. Niestety, nie odnosi on zbyt wielu sukcesów ani w życiu zawodowym, ani prywatnym. Pewnego wieczoru poznaje tajemniczą Carlę (Susana Abaitua), która wywraca świat Adriego do góry nogami. Po wspólnie spędzonych chwilach, Adri dowiaduje się, że dziewczyna jest pensjonariuszką szpitala psychiatrycznego. Postanawia więc, pod pretekstem choroby, zgłosić się do tej samej placówki. W ten sposób poznaje nie tylko historię Carli, ale również innych pacjentów.

Zakochany do szaleństwa, oprócz wątków typowych dla komedii romantycznych, daje również okazję na chwilę refleksji. To może sprawić, że nie tylko spojrzycie inaczej na ten gatunek, ale również na istotne tematy, które w produkcji Netflixa zostały poruszone.

„Zakochany do szaleństwa” – obsada. Kto gra główne role?

W filmie Zakochany do szaleństwa w głównych bohaterów wcielają się Álvaro Cervantes, który ma na swoim koncie role m.in. w hiszpańskim melodramacie dla młodzieży Trzy metry nad niebem czy w serialu Netflixa Criminal: Hiszapania. Z kolei Carlę gra Susana Abaitua ją mogliśmy niedawno podziwiać w serialowej produkcji HBO, Patria. W obsadzie komedii romantycznej Zakochany do szaleństwa znaleźli się także Luis Zahera, Txell Aixendri, Nil Cardonder, Eduardo Antuña, Aixa Villagran, Paula Malia, Aaron Porras, Ferran Rañé, Alberto San Juan, Rocío León oraz Kike García.