Na platformie Netflix można znaleźć mnóstwo tytułów skrojonych pod zbliżające się wielkimi krokami Walentynki. Wystarczy zajrzeć do zakładki „romantyczne”, by znaleźć prawdziwe klasyki albo całkiem nowe filmy, w tym także oryginalne produkcje Netflixa. A już wkrótce ofertę serwisu zasili pierwsza polska komedia romantyczna Miłość do kwadratu.

Netflix wyprodukował pierwszą polską komedię romantyczną Miłość do kwadratu

Tego jeszcze nie było! Po serialach 1983, W głębi lasu i filmach Erotica 2022 oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją przyszedł czas na gatunek, który cieszy się ogromną popularnością. Komedie romantyczne zawsze przyciągały do kin tłumy. A że te ciągle pozostają zamknięte z powodu pandemii koronawirusa, która niewiadomo jak długo jeszcze potrwa i pozostawi sale kinowe bez widzów, naturalną koleją rzeczy premiery filmowe przenoszą się do sieci. Jednym z takich tytułów jest właśnie Miłość do kwadratu. O czym będzie?

 

Netflix zapowiada nowy i pierwszy polski serial sci-fi „Otwórz oczy”. Fani „Stranger Things” będą zachwyceni! >>>

Miłość do kwadratu – o czym jest pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa?

Miłość do kwadratu opowiada historię nauczycielki Moniki, która prowadzi także drugie życie – modelki Klaudii. Wszystko po to, aby spłacić dług swojego ojca. Podczas jednej z sesji zdjęciowych dziewczyna poznaje popularnego dziennikarza i kobieciarza Enzo. Tego do udziału w reklamie zmusiła z kolei szefowa i kochanka Alicja. Dwójka modeli od razu staje się zaciętymi wrogami. Ale jak to często bywa – od nienawiści do miłości bardzo blisko.

Miłość do kwadratu – obsada. Kto zagrał główne role?

W rolę Moniki wciela się Adrianna Chlebicka, którą możecie kojarzyć z hitu na YouTube, czyli głośnego serialu Kontrola w reżyserii Nataszy Parzymies, zaś Enzo gra Mateusz Banasiuk (Płynące wieżowce, Wszystko, co kocham). W pozostałych rolach zobaczymy Mirosława Bakę, Wojciecha Kalarusa, Annę Smołowik, Jacka Knapa i Krzysztofa Czeczota. Reżyserem filmu jest Filip Zylber, ekspert od komedii romantycznych, gdyż ma on na swoim koncie takie filmy jak Serce nie sługa i Jak poślubić milionera.

Miłość do kwadratu – kiedy premiera?

Pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa Miłość do kwadratu pojawi się na Netflix 11 lutego. A poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun.

Zobacz także: