Zachwycający wygląd gwiazd często sprawia, że zaczynamy szukać informacji o sekretnych zabiegach i konkretnych produktach, które za nim stoją. Czasami same celebrytki lub współpracujące z nimi wizażystki i wizażyści decydują się uchylić rąbka tajemnicy. Tak stało się w przypadku sekretnego kosmetyku Meghan Markle, który sprawił, że jej rzęsy są spektakularnie długie, a przy tym także gęste i grube. Jeżeli do tej pory ktoś myślał, że to efekt przedłużenia to był w błędzie. Meghan Markle może pochwalić naturalnymi, spektakularnymi rzęsami. Za wszystkim stoi odżywka, która daje taki efekt już po trzech miesiącach kuracji.

Odżywka do rzęs Meghan Markle – sekret długich rzęs

Kiedy coś wygląda tak dobrze, że trudno uwierzyć w jego prawdziwość, to zawsze zastanawiamy się jaki jest haczyk, ale w tym przypadku nie ma żadnego. Już kilka lat temu Meghan Markle w rozmowie z „Allure” powiedziała, że na liście kosmetyków, których używa podczas swojej rutyny pielęgnacyjnej, jest odżywka do rzęs Revitalash Advanced. Wtedy księżna Sussex przysięgała, że są po niej tak długie, jak nigdy wcześniej. Z upływem czasu fanek i fanów tego kosmetyku tylko przybywa. Spektakularne metamorfozy swoich rzęs po trzymiesięcznej kuracji odżywką do rzęs Revitalash Advanced z chęcią przedstawiają chociażby użytkowniczki TikToka. Pomimo że na rynku nie brakuje kosmetyków, które obiecują podobne efekty, to jednak ciężko znaleźć odpowiednik, który zbierałby tak pozytywne opinie. W czym tkwi jego sekret?

Odżywka do rzęs Meghan Markle – odżywka do rzęs Revitalash Advanced

Odżywka do rzęs Meghan Markle, której księżna zawdzięcza swoje długie, gęste i grube rzęsy to prawdziwy bestseller. Sposób w jaki stymuluje ich wzrost sprawił, że doceniły ją osoby z całego świata. Pomimo że Meghan Markle podkreśliła sposób, w jaki ten produkt wpłynął na długość jej rzęs, to zalet, które może dać twojemu spojrzeniu, jest znacznie więcej. Odżywka Revitalash Advanced działa przynajmniej na trzech polach. Drugim z nich jest zagęszczenie rzęs. W przypadku przerzedzonych miejsc widać, jak pojawiają się nowe włoski. Trzecia natomiast ma związek z grubością rzęs. Kosmetyk odżywia je od środka i sprawia, że zyskują większą objętość.

Na pełne efekty, które daje odżywka do rzęs Revitalash Advanced, trzeba poczekać trzy miesiące. Jednak pierwsze efekty można dostrzec już po trzech tygodniach stosowania. Skład tego kosmetycznego hitu został opracowany przy współpracy z okulistami. Opiera się on na aktywnych molekułach nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągach roślinnych (żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa), a także na nanopeptydach. Jego pozytywne opinie jasno wskazują, że ta odżywka stoi nie tylko za zachwycającymi rzęsami Meghan Markle, ale również podobnym efektem u wielu innych osób, które wystawiają jej maksymalną ocenę, bo spełniła ich marzenie o długich, gęstych i grubych rzęsach.