Ten krem zmniejsza pory, wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia cerę. Co jeszcze potrafi Tone-Up marki Casmara?

Narzekasz na rozszerzone pory i przebarwienia na twarzy? Od lat walczysz z nierównomiernym kolorytem cery i niedoskonałościami, ale nic nie pomaga? Właśnie znalazłyśmy rozwiązanie – wyrównujący koloryt skóry krem Tone-Up hiszpańskiej kosmetycznej marki Casmara, który w Polsce kupisz w sklepie internetowym Novalerm. Dziewczyny, które miały okazję go przetestować, są jednomyślne – ten krem jest absolutnym fenomenem!

Jeśli jeszcze nie znasz marki Casmara warto nadrobić zaległości.  Założona w Hiszpanii w 1974 roku, sukcesywnie opanowuje świat i dziś dostępna jest w ponad 70 krajach (w tym w Polsce – właśnie w sklepie Novalerm). Specjalizuje się w dermokosmetykach, coś dla siebie znajdziesz więc nawet, jeśli twoja cera należy do problematycznych. Najlepszym przykładem jest właśnie krem Tone-Up, jeden z bestsellerów marki, po który naprawdę warto sięgnąć. Jest świetny!

Krem nie tylko niweluje wszelkie przebarwienia, wyrównując koloryt skóry, ale i delikatnie ją rozjaśnia, dzięki czemu wydaje się jeszcze bardziej promienna. I można go używać nie tylko na twarz, ale i na dłonie, ramiona czy nogi (pomaga pozbyć się także plam starczych i zapobiega procesom starzenia, nic nie stoi więc na przeszkodzie, by sięgnęła po niego także twoja mama czy babcia). To zasługa niacynamidu, składnika aktywnego o działaniu depigmentującym, który odbudowuje DNA, poprawiając wygląd skóry. A także mleka jojoba, która jeszcze bardziej pomaga komórkom w regeneracji – przy okazji nawilżając skórę. Krem z powodzeniem można więc stosować codziennie, także jako bazę pod makijaż, mając pewność, że nie zapcha porów. Wręcz przeciwnie – sprawi, że staną się mniejsze, a co za tym idzie mniej widoczne. Gołym okiem zobaczycie różnicę! 

Inne kosmetyki Casmara, po które warto sięgnąć?

Po jakie jeszcze kosmetyki marki warto sięgnąć, by wzmocnić efekt pielęgnacji? My szczególnie polecamy: żel myjący 3w1 (nie tylko myje, ale i odżywia cerę, łagodząc wszelkie podrażnienia, wyrównujące koloryt skóry ampułki oraz rozjaśniające przebarwienia serum na noc. Przy takiej pielęgnacji wszelkie niedoskonałości są bez szans. Sprawdziłyśmy na własnej skórze.