Sekrety urody i pielęgnacji Francuzek są rozkładane na czynniki pierwsze od dawna. Ich niewymuszona nonszalancja, a jednocześnie szyk i elegancja inspirują kobiety na całym świecie. Francuzki słyną z idealnej cery, o którą dbają w wyjątkowy sposób, stawiając przede wszystkim na nawilżenie. Nic dziwnego, że stworzona we Francji kosmetyczna marka zyskała wielu zwolenników nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Jeśli nie słyszałyście o Embryolisse, czas najwyższy nadrobić zaległości. Niekwestionowanym bestsellerem brandu jest krem odżywczo-nawilżający Lait-Crème Concreté, który sprzedaje się co 5 sekund na całym świecie. Najlepsze jest to, że kosmetyki marki są dostępne w Polsce. Produkt znajdziecie za kulisami tygodni mody, ponieważ używają go popularni wizażyści, dbając o cery modelek. One również go uwielbiają, stosując krem podczas pielęgnacyjnej rutyny. W kosmetyczne mają go takie gwiazdy jak: Anja Rubik, Ania Jagodzińska, Gwynteh Paltrow, Karlie Kloss, Olivia Palermo, Scarlett Johansson, Liberty Ross i... sama Jane Birkin oraz jej córki. Lepszej rekomendacji nie znajdziecie. Poza tym, my również od wielu lat stosujemy nie tylko krem Embryolisse, ale również inne kosmetyki ulubionego brandu Paryżanek. W czym tkwi sekret tych produktów? Dowiedzcie się poniżej.

Pielęgnacja cery - jak dbać o skórę latem? Zapytaliśmy wizażystkę gwiazd, jak przygotować twarz pod letni makijaż >>>

Embryolisse Lait-Crème Concreté to ulubiony krem nawilżający modelek i gwiazd!

Dlaczego Embryolisse Lait-Crème Concreté jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim dlatego, że w 1950 roku stworzył go dermatolog, wyspecjalizowany w dziedzinie patologii skóry. Opracował lekką formułę, która dostarcza skórze potrzebnych składników odżywczych, nawilżając ją i chronią przed zewnętrznymi i szkodliwymi składnikami. Jednocześnie produkt jest wielofunkcyjny, ponieważ nadaje się jako baza pod makijaż, a także maska na noc. Wszystko za sprawą składników takich jak: wosk pszczeli, masło karite, aloes oraz proteiny soi. Nawilżającego kremu francuskiej marki używają kobiety w różnym wieku, produkt jest przeznaczony do wszystkich typów cery.

Oprócz kultowego kremu Embryolisse Lait-Crème Concreté, polecamy zwrócić uwagę na inne kosmetyki do pielęgnacji francuskiej marki. Wśród naszych osobistych ulubieńców znajdują się: chłodzący sztyft pod oczy, które redukuje sińce oraz łagodny peeling enzymatyczny na noc.