MoroccanOil Oil Treatment – Arganowy olejek do włosów, którego używają gwiazdy

Numer 1 wśród olejków do włosów!

Hit nad hitami

Gdy użyje tego olejku nie muszę używać już perfum, bo zapach jest tak intensywny i piękny. Mój ulubieniec od wielu lat!

 – to właśnie takie opinie można przeczytać w internecie na temat arganowego olejku do włosów MoroccanOil Treatment. Zachwycone są nim nie tylko „zwykłe” dziewczyny, ale i gwiazdy. Olejku używają między innymi: Margot Robbie, Brie Larson czy Lily Aldridge, którym polecił go słynny stylista fryzur, Bryce Scarlett (wśród jego fanek są także Gigi Hadid, Miley Cyrus czy Hailey Bieber). 

Olejek do włosów MoroccanOil Oil Treatment – Właściwości

Ja także z olejkiem MoroccanOli po raz pierwszy spotkałam się w salonie fryzjerskim – moja fryzjerka poleciła mi, bym włączyła go do swojej pielęgnacyjnej rutyny. Pomimo ceny, która nie należy do najniższych (to chyba jedyna wada produktu), skusiłam się i od tej pory używam go regularnie – a jest na tyle wydajny, że wystarczy na długo – nawet najmniejszej buteleczki można używać przez parę ładnych miesięcy. Tym bardziej że we włosy wystarczy wmasować niewielką ilość olejku, by osiągnąć spektakularne efekty. Co potrafi? Nie trzymam was dłużej w niepewności. 

Ja w pierwszej chwili zwróciłam uwagę na jego obłędny (ale nie przytłaczający) zapach, a mam absolutnego bzika na punkcie pachnących kosmetyków. Na włosach utrzymuje się długo, zapewniając tym samym uczucie świeżości (i prawdą jest, że może zastąpić perfumy), ale przecież nie to jest jego największą zaletą. 

Przede wszystkim olejek do włosów MoroccanOil doskonale nawilża i odżywia włosy, wcale ich przy tym nie obciążając. Działa jak najlepsze serum do włosów – wzmacnia włosy i dogłębnie odbudowuje ich strukturę – przywraca sprężystość i blask! To także remedium na zniszczone końcówki. Delikatnie wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie, a nawet... skraca czas suszenia. Którego nie musicie się bać, bo ten olejek arganowy chroni włosy przed szkodliwym wpływem wysokich temperatur, na jakie włosy narażone są podczas codziennej stylizacji. 

Ciekawostka? Arganowego olejku do włosów MorrocanOli Oli Treatment można używać także przy koloryzacji – nałożony na włosy przed farbą sprawia, że kolor lepiej się wchłania, a tym samym jest bardziej nasycony (jak zapewnia producent można go także zmieszać z farbą). Z tym olejkiem bad hair day nie istnieje – czytamy w internecie. I z doświadczenia wiem, że coś w tym jest!