Camilla Abry (zdjęcie główne), Caroline Skjelbred, Ida Wulff, Eline Syrdalen czy pisarka Renee Toft Simonsen – to tylko wybrane skandynawskie influencerki, które należą do jego największych fanek. Nic dziwnego, ten produkt to prawdziwy przełom w codziennej pielęgnacji skóry. Gwarancja jej gładkości, jędrności i młodego wyglądu. Kwestią czasu było więc, by ten norweski wynalazek szybko pokochał cały świat. Po Norwegii – Finlandia, następnie Szwecja, Dania, Czechy, Holandia i Słowacja...  O jaki produkt chodzi? I na czym polega jego fenomen? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Kolagen w proszku The Solution od Oslo Skin – stosowanie i właściwości

O skuteczności doustnej suplementacji kolagenu, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Białko odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry, naturalnie występuje w naszym organizmie naturalnie. Niestety, z  czasem, tj. już po 30. roku życia, jego produkcja zaczyna spadać. I wiadomo czym to skutkuje – skóra stopniowo traci swoją sprężystość i zaczynają pojawiać się na niej zmarszczki. Cecilie Nordstrøm, specjalistka marki Oslo Skin, wpadła na pomysł, by temu zapobiec – albo przynajmniej opóźnić ten proces jak najbardziej się da – i opracowała formułę kolagenu w proszku, który wystarczy rozpuścić w 100 ml wody (lub dosypać do posiłku), by na własne oczy zobaczyć efekty. Tak w 20217 narodził się produkt The Solution – przełomowy produkt marki Oslo Skin.

Na czym dokładnie polega działanie kolagenu w proszku marki Oslo Skin? Już wyjaśniamy. Produkt zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe, dzięki którym skóra staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza, a drobne zmarszczki znikają (spowolnieniu ulega także pojawianie się nowych). Co ważne, produkt działa nie tylko na twarz, ale i na całe ciało, dzięki czemu na długi czas można zapomnieć także o cellulicie. Wyraźnie poprawia się bowiem elastyczność skóry. I nie wymaga to żadnych poświęceń. Wystarczy regularnie, tj. raz dziennie spożyć saszetkę produktu. A ponieważ nie ma on swojego smaku i zapachu, nie wpływa w żaden sposób na walory smakowe naszych ulubionych potraw czy napojów. Potrafi być za to bardzo instagramowy, o czym skutecznie przekonują wspomniane powyżej influencerki. Działanie kolagenu w proszku Oslo Skin zostało potwierdzone naukowo! 

Kolagen w proszku Oslo Skin – jak kupić taniej?

Dobra wiadomość? Kupując kolagen w proszku Oslo Skin za pośrednictwem strony Glamour.pl (wystarczy kliknąć zdjęcie produktu powyżej), zapłacicie za niego o połowę mniej! Za pierwsze opakowanie, kolejne – dostaniecie z rabatem 30%. Każde składa się z 28 saszetek zawierających po 2,5 g kolagenu w proszku każda i wystacza mniej więcej na miesiąc. I przynosi efekty!