Wybór idealnego kremu może nie być łatwym zadaniem. Kupowanie kolejnych kosmetyków, które już po kilku użyciach z jakiś powodów idą w odstawkę, to z jednej strony niepotrzebne koszty, a z drugiej strata czasu i niepotrzebne rozczarowanie.

Pomimo że nie istnieją złote receptury, które zadowolą każdego, to jednak jest wiele produktów, które są w stanie sprostać nawet oczekiwaniom posiadaczkom bardzo wymagającej cery. Taki skuteczny, a przy tym tani produkt, poleca Alexa Chung. Jeżeli szukasz dobrego kremu nawilżającego, to powinnaś wziąć pod uwagę jej rekomendację.

Tani krem kosmetycznym hitem Alexy Chung

Alexa Chung to modelka i prezenterka telewizyjna, która jako jedna z pierwszych została okrzyknięta it-girl. Influencerka ma na Instagramie miliony obserwatorek i obserwatorów, którzy śledzą nie tylko jej zawodowe i prywatne poczynania, ale także bacznie przyglądają się jej stylowi. Nowe ubrania i dodatki to nie wszystko, co jest brane przez nich pod lupę. Alexa Chung inspiruje także w kwestiach urodowych. Ogromne zainteresowanie budzi jej fryzura, ale na tym nie koniec. Internautki i internauci śledzą także informacje na temat kosmetyków do pielęgnacji, których używa ich idolka. Wśród hitów Alexy Chung jest jeden produkt w bardzo przystępnej cenie, na którego zakup może pozwolić sobie niemal każdy. Wydatek z pewnością się opłaci, bo jak podkreśla brytyjska it-girl to prawdziwe kosmetyczne odkrycie, od którego lepszy był tylko jeden krem wycofany z rynku.

Na nasze zabiegi pielęgnacyjne składa się wiele produktów. Już dobór tych służących do oczyszczania, od których wszystko się zaczyna, potrafi być nie lada wyzwaniem. Najważniejszy wydaje się jednak odpowiedni kosmetyk nawilżający, który należycie zadba o naszą cerę. Krem do codziennego użytku odgrywa ogromną rolę w pielęgnacji naszej skóry. Wybór takiego, który będzie idealnie odpowiadał na nasze potrzeby wydaje się zatem kluczową kwestią. Półki w drogeriach uginają się pod ciężarem niezliczonych produktów, a bogaty asortyment sklepów internetowych, choć daje ogrom możliwości, to w pewnym momencie może przytłaczać. W takim sytuacjach najlepiej polegać na sprawdzonych produktach, które najlepiej znaleźć za sprawą rekomendacji.

Pozytywne opinie o swoich kosmetycznych ulubieńcach mogą wydać nie tylko nasze mamy, siostry, przyjaciółki i inne osoby z naszego otoczenia. Często w kwestii zakupu nowego produkt warto zdać się na opinię gwiazd, które nie tylko mają możliwość zapoznania się z wieloma kremami z różnych półek cenowych, ale również zasięgnięcia opinii od ekspertów z tej dziedziny. Kontaktując się nie tylko z dermatologami, kiedy zaczyna dziać się coś poważnego, ale również rozmawiając z makijażystkami, które są obecne w ich codziennym życiu. Dzięki temu są nie tylko na bieżąco z kosmetycznymi nowościami, ale przede wszystkim z rzetelnymi opiniami dotyczącymi tych produktów, które zdążyły już zostać odpowiednio przetestowane.

Alexa Chung przez dłuższy czas była wierna produktowy Moisturel Therapeutic Cream, który nie był drogim kosmetykiem, ale w pełni odpowiadał jej potrzebom. Pomimo że mogła sobie pozwolić na wybór droższego kremu którejś ze znanych marek, to jednak pozostała przy tym konkretnym. Jej ulubiony kosmetyk został jednak wycofany ze sprzedaży. Alexa Chung musiała wtedy znaleźć nowy krem i zdecydowała się na Cetaphil.

„Mój ulubiony był w zasadzie jak krem Cetaphil tylko gęstszy, ale został wycofany. Dlaczego? Po prostu nie wiem” – powiedziała Alexa Chung w rozmowie z „Into the Gloss”. „Poluję na najlepszy krem nawilżający. Obecnie używam mieszanki różnych rzeczy. Próbuję Cetaphilu zmieszanego z olejkiem Decleor” – dodała.

Czy zdarzyło wam się poprawiać formułę jakiegoś kosmetyku? Jak się okazuje, krem może być dodatkowo wzbogacany ulubionym olejkiem. Dla spektakularnych efektów nie wydaje się to wymagającym zadaniem.

Zobacz także: