Kiedyś kadry z kultowych filmów i ulubionych seriali wieszałyśmy na ścianach. Teraz plakaty wymieniamy na t-shirty! Popularne sieciówki coraz częściej tworzą bowiem całe kolekcje (najczęściej bawełnianych) koszulek inspirowanych produkcjami, które zdobywają serca kolejnych pokoleń miłośników kina. Kilka miesięcy temu Zara stworzyła dwa t-shirty przedstawiające kadry z serialu Przyjaciele, na których punkcie totalnie oszalałyśmy! Zobaczycie je TUTAJ. Filmowe t-shirty stworzyła również Berhka (Dirty Dancing, Jurassic Park, Pulp Fiction, E.T. i Gremliny rozrabiają), a nawet Pull&Bear (Stranger Things). Przyszedł czas na kolejną markę globalną i kolejną kolekcję nawiązującą do legendarnych produkcji.

Tezenis stworzył kolekcję t-shirtów inspirowaną kultowymi filmami! Wśród nich podobizna Leonardo DiCaprio oraz kadr z „Diabeł ubiera się u Prady”!

Tezenis również postanowił przenieść kadry z kultowych filmów i seriali na bawełniane t-shirty. Wśród najnowszych propozycji włoskiej marki znajdziemy koszulki inspirowane takimi produkcjami, jak Beverly Hills, 90210, czy Diabeł ubiera się u Prady (totalnie utożsamiamy się z tym filmem). Nasze serca totalnie skradł jednak t-shirt z podobizną Leonardo DiCaprio – odtwórcą jednej z głównych ról w filmie Romeo i Julia. Zaletą koszulek z metką Tezenis są nie tylko ciekawe nadruki, ale również korzystna cena. Zapłacicie za nie jedynie 35, 90 złotych! Całą kolekcję filmowych t-shirtów znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Który wybieracie?

Bershka wypuściła kolekcję T-shirtów oraz bluz, o których marzyliśmy w dzieciństwie i nadal chcemy je mieć >>>