Wy też żałujecie, że seria Do wszystkich chłopców… dobiegła końca? Pamiętajcie, że jest jeszcze The Kissing Booth, czyli filmy utrzymane w podobnej konwencji – to historia o przyjaźni, miłości i decyzjach ludzi wchodzących w dorosłość okraszona pełnymi humoru sytuacjami. Filmy wyprodukowane przez Netflix powstały na podstawie powieści Beth Reekles, którą autorka napisała za pośrednictwem serwisy Wattpad. A ich główną bohaterką jest Elle Evans grana przez Joey King. Na ten rok zaplanowana jest premiera trzeciej części filmu, a światło dzienne właśnie ujrzał jej zwiastun. 

„The Kissing Booth 3” – o czym będzie 3. część filmu?

Co wydarzy się w 3. części The Kissing Booth? „To ostatnie lato Elle przed wyjazdem do college’u. Dziewczyna musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu: przeprowadzić się na drugi koniec kraju ze swoim wymarzonym chłopakiem Noah albo dotrzymać dawno złożonej obietnicy i wybrać uczelnię, na którą wybiera się jej najlepszy przyjaciel Lee. Czyje serce złamie Elle?” – czytamy w oficjalnym opisie filmu Netflixa. Z trailera produkcji dowiadujemy się również, że na horyzoncie ponownie pojawi się „ten trzeci”, czyli Marco Peña, który jak zwykle sporo namiesza w życiu Shelly „Elle” Evans. 

„The Kissing Booth 3” – obsada

Kto pojawi się w obsadzie The Kissing Booth 3? Joey King powróci jako Elle Evans, Jacob Elordi ponownie zagra Noah Flynna, a Joel Courtney jego brata – Lee. Meganne Young po raz kolejny wcieli się w Rachel, zaś Molly Ringwald w Sarah, czyli matkę Noahi i Lee. Natomiast Maisie Richardson-Sellers zobaczymy w roli koleżanki Noah z Harvard, Chloe.

„The Kissing Booth 3” – kiedy premiera?

The Kissing Booth 3 pojawi się na platformie Netflix już 11 sierpnia. Jeżeli już nie możecie się doczekać premiery, proponujemy przypomnieć sobie do tego czasu dwie wcześniejsze części – dzięki temu będziecie jeszcze bardziej na bieżąco z perypetiami Elle, Lee i Noah.