Do dwóch razy sztuka? Wszystko wskazuje na to, że tak. Nieco ponad rok po odwołaniu wszystkich występów z niezwykle wyczekiwanej trasy After Hours Tour The Weeknd dotrzymuje danego słowa i ponownie zapowiada swój długo wyczekiwany powrót do Europy. Hale zostały wymienione na największe stadiony, nazwa trasy została przekształcona na After Hours til Down Tour, ale najważniejsza dla nas rzecz na szczęście nie uległa zmianie. Kanadyjski artysta tym razem również uwzględnił w swoim grafiku koncert w Polsce.

The Weeknd ponownie ogłasza koncert w Polsce

Jedyny koncert w ramach trasy promującej dwa ostatnie albumy The Weeknd („After Hours” i „Dawn FM”) w naszym kraju odbędzie się w 9 sierpnia 2023 roku w Warszawie. Światowej sławy wokalista wystąpi na jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce – Stadionie PGE Narodowy. Publiczność rozgrzeją aż dwa supporty: haitańsko-kanadyjski DJ, Kaytranada, a także amerykański producent muzyczny i multiinstrumentalista, Mike Dean.

The Weeknd w Warszawie – ceny biletów i pakietów VIP

Organizator koncertu The Weeknd na PGE Narodowym, firma Live Nation Polska, tradycyjnie ujawniła kategorie biletów dopiero w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży. Za najtańsze bilety na koncert The Weeknd w stolicy Polski trzeba zapłacić 299 złotych. Z kolei miejsca na trybunach znajdujących się najbliżej sceny to wydatek rzędu 719 złotych. Poniżej możecie sprawdzić pełną rozpiskę.

GA – Płyta – miejsce stojące: 470 zł

Trybuny: 299 / 405 / 509 / 615 / 719 zł

W sprzedaży dostępne są również następujące pakiety VIP:

Gold Hot Ticket Package: 1424 zł

Zobacz także:

Silver Hot Ticket Package: 1211 zł

Pitch Early Entry Package: 1175 zł

Pamiętajcie, że ceny biletów (zwłaszcza wejściówek Platinum) na koncert The Weeknd w Warszawie mogą ulegać wahaniom ze względu na popyt.

The Weeknd na Narodowym – harmonogram sprzedaży wejściówek

Bilety na przyszłoroczny koncert The Weeknd w Polsce jako pierwsi mogli zakupić klienci Citi Handlowy. Przedsprzedaż dla nich zaczęła się w środę 30 listopada o godz. 12:00. Z kolei zarejestrowani klienci Ticketmaster będą mogli nabyć wejściówki od 1 grudnia o godz. 12:00. 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży ogólnej dostęp do zakupu biletów otrzymają również osoby, który posiadały bilety na odwołaną trasę koncertową After Hours Tour, w tym na koncert w Krakowie. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przekazane drogą mailową. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 2 grudnia o godz. 12:00 na stronie www.livenation.pl.

fot. Getty Images

Planujecie wybrać się na koncert The Weeknd na Narodowym?