Choć 2023 powoli dobiega końca, przed nami jeszcze kilka interesujących premier. Dokładnie 14 grudnia do kin trafi film „Wonka”, czyli prequel „Charliego i fabryki czekolady”, w którym twórczynie i twórcy skupią się na młodości ekscentrycznego przedsiębiorcy i czarodzieja. W roli głównej wystąpi Timothée Chalamet, czyli jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Promocja produkcji trwa w najlepsze. W związku z tym wspomniany gwiazdor, a także pozostali członkowie i członkinie obsady biorą udział w uroczystych pokazach i spotkaniach z mediami. Za nimi m.in. oficjalne wydarzenie w Londynie. Musimy przyznać, że – ze względu na stylizację – nie sposób oderwać wzroku od odtwórcy roli głównej. 

„Wonka”: Timothée Chalamet zachwycił na premierze filmu w Londynie

Timothée Chalamet wyglądał na podekscytowanego premierą „Wonki” i chętnie pozował zgromadzonym na miejscu fotoreporterom oraz fotoreporterkom. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć młodego aktora z The Royal Festival Hall. Dzięki temu dowiedziałyśmy się, że tamtego wieczoru postawił na welurowy garnitur w przepięknym odcieniu fioletu. To propozycja marki Tom Ford. Swój look uzupełnił o brązowe botki oraz masywny naszyjnik. Aktor zrezygnował z koszuli, co zdarzało mu się już wcześniej. Powoli staje się to jego signature look. 

fot. Getty Images / Jeff Spicer / Stringer

„Wonka” Timothée Chalamet oddał hołd swojej postaci 

Patrząc na stylizację Timothéego Chalameta z oficjalnej premiery „Wonki” w Londynie, nie sposób nie zauważyć, że inspirował się swoją postacią. Wybrany przez niego garnitur jest podobny do tego, który nosił główny bohater w filmie (a także jego poprzednicy w produkcjach sprzed lat). Wszystko wskazuje na to, że chciał w ten sposób oddać hołd Willy'emu Wonce. Cute. 

Jeśli chcecie sprawdzić albo przypomnieć sobie, jak wygląda ikoniczny garnitur Williego Wonki, obejrzyjcie oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu w reżyserii Paula Kinga. Znajdziecie go poniżej: