Ostatnie kilka lat nie należały do najłatwiejszych dla rodziny Cyrus. Na początku 2020 roku Miley publicznie rozstała się z Liamem Hemsworthem, z którym wzięła ślub kilka miesięcy wcześniej (a jednocześnie spotykała się on and off prawie dziesięć lat). Wcześniej, w 2018 roku w ogniu stanął dom wokalistki, w którym zgromadziła wszystkie najcenniejsze dla siebie przedmioty, pamiątki rodzinne i wspomnienia z czasów nagrywania kultowego serialu „Hannah Montana”.

Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus – rozwód po niespełna trzech dekadach małżeństwa

W ubiegłym roku w kwietniu świat obiegła natomiast informacja o rozwodzie Billa Ray Cyrus i Trish Cyrus. Para była małżeństwem 28 lat, jednak zdecydowała się zakończyć związek ze względu na „różnice nie do pogodzenia”. Wówczas dowiedzieliśmy się również, że rodzice Miley Cyrus nie mieszkali ze sobą od ponad dwóch lat, a ich małżeństwo istniało już jedynie na papierze. Niewiele później media rozpisywały się na temat nowego związku związku 61-letniego wokalisty muzyki country. Billy związał się z dużo młodszą partnerką, której zdążył się już oświadczyć. Wybranką artysty okazała się być dużo młodsza koleżanka z branży o pseudonimie Firerose. Nie wiadomo, ile dokładnie lat ma partnerka artysty, jednak wiele amerykańskich portali podaje, że Firerose jest młodsza od Miley Cyrus.

Jak się jednak okazuje, ojciec Miley to nie jedyna osoba, która znalazła niedawno nową miłość. Tish Cyrus, podobnie jak jej były mąż, nie marnuje czasu i także, dokładnie rok po rozwodzie, ogłasza zaręczyny. Kim jest narzeczony 55-latki? To znany aktor.

Mama Miley Cyrus znów zakochana. Jej narzeczony to znany aktor

Znacie piosenkę Miley „Malibu”? Utwór z 2017 roku miał być wyznaniem miłości dla Liama Hemswortha i manifestacją spędzenia reszty życia razem w nadmorskim domu w kalifornijskim mieście. Niestety, kawałek z albumu „Younger Now” nie przyniósł happy endu młodej wokalistce. Nie oznacza to jednak, że wszystko stracone, bowiem w Malibu swoje szczęście odnalazła mama Miley, Tish Cyrus. 55-latka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami, które w jasny sposób komunikują, że była żona Billa Ray Cyrus znów jest zakochana po uszy. Ba, niebawem po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje, Tish niedawno powiedziała ponownie „TAK”. A dokładnie tysiąc razy «tak», jak to napisała pod opublikowanym zdjęciem, które zostało zrobione właśnie w Malibu.

Jak się okazuje, wybrankiem 55-latki jest australijski aktor telewizyjny i filmowy, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak „Skazany na śmierć” czy „Elita zabójców”, Dominic Purcell. Para zadebiutowała na Instagramie zaledwie kilka miesięcy wcześniej, w listopadzie 2022 roku.