Ponad siedem miesięcy po złożeniu wniosku o rozwód z Billym Rayem Cyrusem i zaledwie kilka tygodniu po tym, jak jej były mąż pochwalił się zaręczynami z 34-letnią artystką Firerose, 55-letnia Tish Cyris zdaje się być znowu zakochana.  27 listopada  amerykańska menedżerka i producentka, która od początku zarządzała (i wciąż zarządza) karierą córki, Miley Cyrus, opublikowała na Instagram Stories zdjęcie w objęciach postawnego mężczyzny.

Para siedzi nad basenem i jest zwrócona tyłem do obiektywu, jednak Tish nie ukrywa, kim jest jej towarzysz. Na fotografii oznaczyła 52-letniego Dominica Purcella, aktora, który międzynarodową rozpoznawalność zyskał dzięki roli w popularnym serialu „Skazany na śmierć”. Zdjęcie wykonał Vijat Mohindra, indyjsko-amerykański fotograf mody, który często współpracuje z celebrytami.

Dzięki za uroczą fotkę @Vijatm – napisała matka Miley Cyrus, a do kadru dodała emoji serca.

Szczegóły dotyczące romansu pozostają na razie ściśle tajne, plotkarskie media już jednak od kilku miesięcy spekulują, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń. W sierpniu Tish skomentowała post Dominica na Instagramie, pisząc „Cześć kochanie”. Odpowiedział tymi samymi słowami.

Później w tym samym miesiącu 19-letnia córka Dominica, Lily-Rose, opublikowała zdjęcie ojca z Tish wykonane podczas wspólnego weekendu w Kanadzie. Fajnie, że oboje rodzice Miley znaleźli sobie nowych partnerów i z pełnią entuzjazmu układają sobie życie?