Moda potrafi zaskakiwać. Wiemy to nie od dziś. Gdy myślałyśmy i myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, to pojawia się kolejny zaskakujący trend, który wzbudza wiele kontrowersji. Jednak moda rządzi się własnymi prawami i nie możemy mieć o to pretensji. Wręcz przeciwnie - właśnie tę nieprzewidywalność kochamy w niej najbardziej. Przyznajemy się, że do niektórych trendów po prostu nie możemy się przekonać. I mamy wrażenie, że tak właśnie będzie z tym, który wylansowała sama Hailey Bieber. Oficjalnie – skarpetki i sandały są modne!

Skarpetki i sandały – najbardziej kontrowersyjny trend na lato 2023

Stało się, ostatnio pisałyśmy o nietypowej stylizacji Hailey z białymi skarpetkami i sandałami w roli głównej. W tamtym artykule zastanawiałyśmy się, czy już niedługo to połączenie stanie się trendem. I wygląda na to, że tak. Modelka pojawiła się właśnie po raz kolejny w białych skarpetkach i specyficznym rodzaju obuwia. Dodatkowo nie jest sama. W podobnej stylizacji sfotografowana została Jennifer Lawrence! Zobaczcie, jak stylizować ten kontrowersyjny trend.

Hailey Bieber lansuje trend na skarpetki i sandały

Parę dni temu gwiazdę sfotografowali paparazzi. Zazwyczaj zachwycamy się jej outfitami, tym razem nie jesteśmy przekonane. Założycielka marki Rhode miała na sobie biały top i krótkie dżinsowe spodenki, do których założyła jasnobeżowy trencz. Wszystko się zgadza, gdyby nie buty (i dobrane do nich skarpetki). Modelka postawiła na czarne sandały z wycięciami, które wyglądają, jakby pożyczyła je od swojego dziadka. Połączyła je z długimi białymi skarpetkami, które nieco zrolowała. Zobaczcie, jak wyglądała.

fot. thecelebrityfinder/Bauer-Griffin / Getty Images

Jennifer Lawrence również stawia na skarpetki latem

Wygląda na to, że również Jennifer Lawrence pokochała nowy trend na skarpetki latem. Co prawda nie połączyła ich z sandałami, a z klapkami Adidasa z odkrytymi palcami. Cała stylizacja była sportowa, więc rozumiemy ten dobór obuwia, jednak skarpetki nie były tam niezbędne. W końcu do klapek raczej się ich nie zakłada.

fot. Gotham / Getty Images

Czy oznacza to, że już oficjalnie możemy powiedzieć o nowym zjawisku, jakim jest stawianie na skarpetki latem? Wszystko wskazuje na to, że tak! Bardzo możliwe, że już niedługo w sieciówkach będziemy mogły kupić sandały w stylu Hailey. Wtedy obowiązkowo trzeba dokupić do nich skarpetki! Lato 2023 it-girls przechodzą właśnie w nich.

Zobacz także: