Plotki o tym, że Julia Wieniawa ma wystąpić w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, krążyły już od jakiegoś czasu. Pojawiły się mniej więcej w tym samym momencie, kiedy mówiono, że w show Polsatu zatańczą także Sara Boruc-Mannei i Karolina Gilon. O ile jednak w przypadku powyższych to nie do końca prawda, udział Julii Wieniawy w programie jest już potwierdzony. O tym, że pojawi się w „Tańcu z gwiazdami” aktorka poinformowała osobiście. I zrobiła to na swoim Instagramie.

Julia Wieniawa potwierdziła, że wystąpi w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”!

No i stało się! Większość z Was już się domyślała, o jaką niespodziankę chodziło... Nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów. Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami” – aktorka napisała pod zdjęciem, na którym ubrana jest w czerwoną sukienkę z frędzlami, wprost stworzoną do tańca!

„Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy” – dodała. Będziecie jej kibicować?

Jeśli tak, dołączycie do Maffashion, która jako jedna z pierwszych skomentowała oświadczenie aktorki. Będzie oglądane!” – napisała pod zdjęciem koleżanki. A w ślad za nią poszły liczne fanki Wieniawy. My też już nie możemy się doczekać jej udziału w programie. 11 edycja „Tańca z gwiazdami” startuje wiosną 2020. Oprócz Julii Wieniawy w programie zobaczymy także: Blankę Lipińską, Annę Karwan i Tomasza Oświecimskiego.