Rayan Gosling i Eva Mendes tworzą jeden z najtrwalszych związków w show-biznesie. Para jest już ze sobą ponad dekadę, jednak na próżno szukać ich wspólnych zdjęć, gorących plotek czy pikantnych szczegółów z ich życia prywatnego. Duet bardzo dba o swoją prywatność, dlatego nigdy nie wiemy, co się u nich dzieje. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o sekretnym ślubie tej zakochanej dwójki. Jedni uważali, że to kłamstwo wyssane z palca, inni uważali, że jest w tym ziarnko prawdy. Eva Mendes rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

To już oficjalnie: Rayan Gosling i Eva Mendes są już po ślubie!

Eva Mendes i Rayan Gosling poznali się w 2011 roku na planie filmowym do filmu „Drugie oblicze”. W filmie grali zakochanych. Ich chemia z filmowego planu przeniosła się do prawdziwego życia Para doczekała się dwóch córek: 7-letniej Esmeraldy Amandy i 6-letniej Amandy Lee. Zakochani przez wiele lat budowali rodzinę bez formalizowania swojego związku, jednak niedawno głośne plotki sugerowały, że Mendes i Gosling postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. I choć wydawało nam się, że para nie odniesie się do spekulacji, 48-letnia aktorka kilka dni temu opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. W końcu tatuaż na nadgarstku „de Gosling” to chyba wystarczające potwierdzenie, że gwiazda zmieniła nazwisko, wychodząc za swojego wieloletniego partnera?

To nie pierwszy raz kiedy aktorka potwierdza małżeństwo z 42-letnim Rayanem Goslingiem. Podczas press tour po Australii Eva opowiadając o aktorze używała słowa „mój mąż” co już wówczas było wystarczającą sugestią, że para jest już po ślubie. W jednym z wywiadów, zapytana o to, czy planuje pobrać się z partnerem Mendes odpowiedziała – Kto powiedział, że my już tego nie zrobiliśmy? Lubię tajemnice, jestem bardzo tajemniczą kobietą.