Jeśli coraz częściej rezygnujecie z noszenia biustonosza, bo denerwują was fiszbiny, które po kilku godzinach noszenia potrafią wbijać się w ciało, powodując dyskomfort, mamy dla was dobrą wiadomość – na rynku pojawiła się bielizna, która idealnie dopasowuje się do kobiecych kształtów – miękka, niemal bezszwowa, ale podtrzymująca co trzeba, a do tego wykonana z dbałością o najmniejsze detale. I nie są to tylko puste słowa. Wiemy, bo same mamy ją w swoich szafach. Zresztą nie tylko my. Fanką tej bielizny jest także Julia Wieniawa. Chodzi o biustonosz i figi z najnowszej lini Body Adapt marki Sloggi.

To właśnie tę bieliznę nosi Julia Wieniawa, czyli nowość w ofercie Sloggi

„Kobiece ciało nieustannie się zmienia. Rozmiar, który pasuje do nas rano, wieczorem może być inny. Związane jest to z aktywnością w ciągu dnia, gospodarką hormonalną i wodną organizmu przez co długa podróż albo nawet zwykła drzemka jest w stanie sprawić, że nasze ciało np. puchnie” – napisała gwiazda na swoim Instagramie, byśmy spojrzały na siebie nieco przychylniejszym okiem. A także sięgnęły po bieliznę, w której bez względu na to, jak wyglądamy w danym momencie, czuły się po prostu dobrze. Dlatego też zdradziła, jaką bieliznę nosi sama.

„Na zdjęciu mam na sobie innowacyjną bieliznę, którą ostatnio testuję w ramach współpracy  ze @sloggi_polska i powiem Wam, że rzeczywiście idealnie dopasowuje się do każdego ruchu ciała i prawie wcale nie czuję, że mam ją na sobie” – dodała Julia Wieniawa. I dodała hasztagi #SloggiBodyAdapt i #TrueComfortWithSloggi, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, o jaką bieliznę marki chodzi – biustonosz i figi z najnowszej linii Body Adapt. 

Linia Body Adapt od Sloggi – Co w niej znajdziecie?

Gwiazda postawiła na bieliznę Sloggi w eleganckim czarnym kolorze, ale modele z serii Body Adapt dostępne są także w odcieniu beżowym i cielistym (to bielizna idealna pod białe ubrania), bordowym czy białym. Każdy z łatwością może znaleźć więc coś dla siebie. Tym bardziej, że w skład kolekcji wchodzą trzy różne modele stanika: braletka, model Soft Bra o średnim poziomie podtrzymania oraz T-shirt bra z usztywnianymi miseczkami, zapewniający największe wsparcie. A także dwa modele fig – mniej lub bardziej wycięte. Zresztą, zobaczcie same!