W 13 marca 2022 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wśród nich Tom Hiddleston i Zawe Ashton, którzy wyglądali przepięknie - popularny aktor postawił na klasyczny garnitur od Ralph Lauren Purple Label, natomiast gwiazda serialu „Velvet Buzzsaw” założyła różową suknię maxi zaprojektowaną przez Emilię Wickstead. Zdjęcia pary pozującej na czerwonym dywanie w mgnieniu oka obiegły (wirtualny) świat. Nic dziwnego. BAFTA 2022 to bowiem jedna z nielicznych imprez branżowych, w których gwiazdy wzięły ostatnio udział. Co ciekawe, kilka dni później zagraniczne serwisy plotkarskie poinformowały, że Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczyli się. W ich doniesieniach brakowało tylko jednego - oświadczenia pary. Jednak i na to w końcu przyszła pora.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczyli się 

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zaręczyli się po około trzech latach związku? Wiele na to wskazywało już w marcu. Spostrzegawcze fanki oraz spostrzegawczy fani, którzy śledzili to, co działo się podczas tegorocznej gali BAFTA 2022, zauważyli (spektakularny!!!) pierścionek z kamieniem na lewej dłoni znanej aktorki. Według nich, nie założyła go przypadkowo. Twierdzili, że jest to dowód miłości. Jednocześnie bardzo im kibicowali. Wiem, że powinnam być zazdrosna, bo Zawe Ashton zaręczyła się z Tomem Hiddlestonem, ale jestem bardziej zazdrosna, ponieważ Tom Hiddleston zaręczył się z Zawe Ashton. Ona jest ikoną - czytamy na Twitterze. W tym wszystkim brakowało tylko jednego. Główni zainteresowani całą sprawą nie potwierdzili medialnych doniesień. Serwis „Page Six” próbował się skontaktować z ich rzecznikami prasowymi, jednak nie otrzymał odpowiedzi.

Mijały miesiące, a zagadkowe zaręczyny rozpalały wyobraźnię fanów i fanek. Oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie lub zdementowanie tej informacji nie było krótkie. Dopiero po trzech miesiącach Tom Hiddleston zabrał głos. W rozmowie z „Los Angeles Times” potwierdził wielką nowinę. Nie tylko rozwiał wszelkie spekulacje na ten temat, ale dodał coś jeszcze. Jestem bardzo szczęśliwy - podsumował swoje zaręczyny z Zawe Ashton. Pozostaje zatem tylko czekać na pierwsze informacje o ślubie Toma Hiddlestona i Zawe Ashton. Oby ten nie stał się podobną tajemnicą, bo jak widać para ma wprawę w ukrywaniu informacji na temat swojej relacji, a to tylko prowokuje fanów i fanki do tworzenia własnych historii na ich temat.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton - historia związku 

Tom Hiddleston i Zawe Ashton tworzą szczęśliwy związek od około trzech lat. W 2019 roku zaczęli razem występować w sztuce „Betrayal” i właśnie wtedy pojawiło się między nimi uczucie. Dwa lata później zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Pokazali się na gali wręczenia nagród Tony Awards. I… zachwycili wszystkich. W 2021 roku po raz kolejny zrobiło się głośno o łączącej ich relacji. Portal „The Daily Mail” podał bowiem, że Tom Hiddleston i Zawe Ashton zamieszkali razem w Atlancie. Choć aktorka oraz aktor bardzo chronią swoją prywatność, a co za tym idzie: niechętnie komentują medialne doniesienia, to jedno jest pewne: poważnie myślą o wspólnej przyszłości.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.