Zendaya i Tom Holland to bez dwóch zdań najbardziej urocza para w show-biznesie. Poznali się w 2016 roku przy okazji pracy nad serią filmów o „Spider-Manie”. Początkowo łączyła ich jedynie profesjonalna relacja, która szybko przerodziła się w przyjaźń. Po kilku latach zakochali się w sobie, jednak przez długi czas ukrywali swoją miłość przed światem. Dopiero w lipcu 2021 roku świat obiegają fotografię całujących się w samochodzie aktorów. Po tym wydarzeniu brytyjski aktor i amerykańska artystka nie kryli się już z łączącym ich uczuciem. Nie oznacza to jednak, że ich wspólne fotografie i publiczne wyznania miłości stały się w ich przypadku na porządku dziennym. Absolutnie nie. Para stara się dbać o swoją prywatność, publikując wspólne zdjęcia jedynie w przypadku wyjątkowych okazji, na przykład urodzin. 

Tom Holland opublikował nietypowe zdjęcie ukochanej z okazji jej urodzin

1 września to dzień urodzin Zendayai. Aktorka, modelka i wokalistka skończyła w tym roku dwadzieścia siedem lat. Wiele osób z bliskiego otoczenia artystki z okazji jej święta opublikowało w mediach społecznościowych fotografie gwiazdy opatrzone krótkimi życzeniami. Dla nikogo nie było więc zaskoczeniem, gdy Tom Holland zamieścił na swoim InstaStory zdjęcie ukochanej z krótkim podpiskiem: My birthday girl (czyli: Moja solenizantka). Nietypowy był natomiast wybór klatki, którą brytyjski aktor wybrał, by upamiętnić urodziny Zendayai (chodzi o zdjęcie celebrytki w okularach i stroju do nurkowania). Dziewczyny na TikToku uważają jednak, że to ogromny green flag.

 Zendaya jest gwiazdą kina, pojawiła się na wielu czerwonych dywanach, wzięła udział w niezliczenie wielu profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Tom mógł wybrać najpiękniejsze zdjęcie swojej ukochanej, a zdecydował się najbardziej naturalne, przypadkowe i nie do końca korzystne ujęcie, jakie mógł znaleźć w swoim telefonie. To pokazuje, że gdy mężczyzna naprawdę cię kocha, będziesz dla niego najpiękniejsza w każdym wydaniu – tłumaczy w swoim viralowym filmiku TikTokera @hannahslit.

To zdjęcie pokazuje, że to jest wersja Zendayai, którą on kocha, a nie ta na czerwonym dywanie.

Zendaya na czerwonym dywanie to Zendaya, którą znają wszyscy. Ta wersja Zendayai jest tylko jego.

To pokazuje, że on naprawdę ją kocha! – czytamy w komentarzach pod filmikiem, który dotychczas zebrał ponad 150 tysięcy polubień.